Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest XIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:15 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:49 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Luzsi Tatjana
+36-(20)-411-3637
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK079435
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest egyik legexkluzívabb vízparti környezetében, a Marina Parton kínálunk megvételre egy 3. emeleti 49 m²-es, 2 szobás, kiváló elrendezésű lakást, amelyhez egy 13 m²-es, tágas erkély tartozik, lenyűgöző dunai panorámával. a lakás különlegességei: Világos, elegáns terek, modern kialakítás. Azonnal költözhető vagy kiadható. Nagyméretű erkély, ahol a Duna látványa minden nap külön élményt nyújt. Kiváló állapot, prémium életérzés 24 órás portaszolgálat. Életérzés a Marina Parton: Közvetlen vízparti elhelyezkedés, exkluzív környezet. Rendezett sétányok, parkok, nyugodt, mégis pezsgő városi hangulat. Egyedülálló kombinációja a természet közelségének és a modern városi életnek.
Kiváló közlekedés: M3-as metró néhány perc alatt elérhető, több buszjárat a közelben, gyors és kényelmes közlekedés. Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik nem csupán lakást, hanem életstílust keresnek, ahol a panoráma, a nyugalom és a prémium környezet találkozik.
Amennyiben nem találta mg az Önnek megfelelő ingatlant, kérem keresse fel a https://luzsi-tatjana. Dh. Hu oldalt. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 118800000 Ft és mivel az alapterülete 49 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2424490 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Luzsi Tatjana összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Ferenc tér összes hirdetése között is.

