Eladó jó állapotú lakás Budapest XIII. kerület
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | ||
| 69 900 000 HUF | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:49 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:2
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:19 395 Ft
- Üzenetküldés
- Hívás

Tóth Zsófia Katalin
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M318851

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Keresi a pezsgő városi élet közelségét, de fontos a megfizethető otthon? Ne keressen tovább!Otthonstart kompatibilis lakás eladó a 13. kerületben.
Szuper Lokáció: Az m3 metró Dózsa György úti megállója 3 perc sétatávolságra van, így a belváros percek alatt elérhető.
Kiváló Környezet: Egy dinamikusan fejlődő, rehabilitált környék szívében, újépítésű irodaházak és társasházak ölelésében.
Minden Kéznél: Tömegközlekedés és a napi ügyintézéshez szükséges infrastruktúra (boltok, szolgáltatások) sétatávolságon belül.
Alacsony Rezsi: Fenntartási költségei kedvezőek.
Fókuszban a Befektetők és az Értékőrzés:
Ez a lakás azonnal termel! Egy garantáltan jövedelmező, kockázatmentes befektetés vár Önre.
Azonnali Hozam: a lakást jelenleg megbízható albérlő lakja, aki szívesen maradna, így a bérlőkeresés gondja és költsége azonnal kiesik!
Kiváló Kiadhatóság: a környező irodaházakban dolgozó munkavállalók révén a bérleti igény folyamatos és magas.
Értéknövekedési Potenciál: a társasházban jövőre megvalósuló, közgyűlési határozattal megerősített körgang felújítás jelenti a piaci átlag feletti áremelkedés ígéretét!
Tiszta Tulajdon: 1/1, per-, teher- és igénymentes ingatlan.
Ne maradjon le erről a lehetőségről! Akár otthonra vágyik, akár okos befektetésre, keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető

