Eladó felújított lakás - Budapest XIII. kerület (65717347)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:2 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:74 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:3 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:23 500 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Sima István
Sima István
+36-(70)-605-5823
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

A XIII. kerületben, a Visegrádi utcában kínálok megvételre egy...


A XIII. kerületben, a Visegrádi utcában kínálok megvételre egy 74 m²-es, 2. emeleti lakást, rendezett, liftes társasházban.

Az ingatlan teljes körűen újjáépített, magas minőségben kivitelezett lakás, ahol minden részletnél érezhető, hogy nem tömegmegoldásokban gondolkodtak. a belső kialakítás egyszerre látványos és jól használható: a nappali mellett két különálló master bedroom került kialakításra, mindkettő saját fürdőszobával.

A műszaki tartalom és az összhatás is a felső kategóriát képviseli:
padlófűtés, inverteres klíma, egyedi hangulatvilágítások, prémium burkolatok és végig egységes, karakteres enteriőr jellemzi a lakást. Július végére kulcsrakész állapot valósul meg. a jelenlegi képek a készre szánt látványtervek.

Az a típusú ingatlan, ahol a képek jók, élőben viszont még erősebb az összhatás.

A lokáció külön szintet képvisel a budapesti piacon. Újlipótváros ezen része régóta stabilan keresett: rendezett környezet, erős infrastruktúra, jó éttermek, kávézók, Duna-part, gyors belvárosi kapcsolatok.

Ez a lakás nem elsősorban kompromisszummentes négyzetméter-vásárlásról szól, hanem minőségről, hangulatról és arról az életérzésről, amit nagyon kevés belvárosi ingatlan tud valóban megadni.

Irányár: 159, 9 M Ft
SID Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi felújított 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 159900000 HUF és mivel az alapterülete 74 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2160811 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Sima István összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal