Eladó jó állapotú lakás - Budapest XIII. kerület (94443492)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:75 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:5 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:27 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Bajnóczi Beáta
Bajnóczi Beáta
+36-(70)-489-1127
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

BUDAPEST XIII. kerületben, ÚJLIPÓTVÁROS kedvelt részén, a Hege...


Budapest XIII. kerületben, újlipótváros kedvelt részén, a Hegedűs Gyula utcában, karbantartott, 5 szintes, liftes társasházban, 4. emeleti, 75m2, 3 szobás karbantartott, tágas polgári lakás, saját tárolóval eladó.

Ingatlan elosztása: szoba (22m2), szoba (21m2), szoba (9m2), konyha (11m2), kamra (2m2), fürdő (4m2), wc (1m2), előtér (6m2)

A belső Udvari kilátású ingatlan egy rendezett, liftes, téglaépítésű társasház, 4. emeletén helyezkedik el. a karbantartott lakás rendkívül tágas, világos, jó állapotú, két éve volt tisztasági festés. Az ingatlan klasszikus polgári lakás kialakítású, belmagassága 3, 4 méter. Fűtést cserépkályhába szerelt héra működteti, meleg víz ellátását villanybojler biztosítja. Hűtő-fűtő klíma is felszerelésre került. a padló fa parkettás, vizes helyiségek, konyha kerámia burkolatú. Külső és belső nyílászárók fából készültek, jó állapotúak. a műanyag biztonsági bejárati ajtó hőszigetelt. Közös költség: 27. 000, - Ft, amely a vízdíjat magába foglalja.

A Hegedűs Gyula utca Újlipótváros egyik ikonikus utcája, élhető, igényes környezet, kiváló közlekedéssel. a Duna-part, West End bevásárlóközpont néhány perc sétára található.

Ajánlom azoknak, akik szeretik a belvárost, de az otthon nyugalmát is meg szeretnék teremteni. Kiváló lehetőség befektetésre, a lokáció miatt jól kiadható, valamint vállalkozásnak, iroda kialakítására.

Hívjon bizalommal, ha a hirdetés felkeltette érdeklődését. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 99900000 Ft és mivel az alapterülete 75 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1332000 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bajnóczi Beáta összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal