Eladó jó állapotú lakás - Budapest XIV. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:49 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIV. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:73 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:26 800 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Ivony Anita Marianna
+36-(20)-217-8829
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK013014
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó a Városliget közelében egy 1. emeleti, 3 szobássá alakít...
Eladó a Gizella úton egy 1. emeleti, délkeleti tájolású, 73 m²-es lakást, amely jelenleg nappali + 1 hálós kialakítású, de az alaprajza alapján ennél jóval több lehetőséget rejt. a térszervezése és a mérete kifejezetten kedveznek annak, hogy akár nappali + 2 hálós elrendezésűvé alakítsa. Így nemcsak egyedülállóknak vagy pároknak, hanem akár kisebb családnak is jó választás lehet.
A lakás egyik nagy előnye, hogy tágas terekkel rendelkezik. a jelenlegi elosztás szerint szellős nappali, külön háló, étkezős konyha, fürdőszoba és külön wc áll rendelkezésre.
A lakás műszaki szempontból jó alapot ad: a nyílászárók és a fűtési rendszer megfelelő állapotban vannak, utóbbi nagyjából 10-15 éve került felújításra. Ennek köszönhetően az ingatlan akár jelen állapotában is költözhető, miközben esztétikai frissítéssel könnyen a mai igényekhez igazítható.
Az elhelyezkedése kifejezetten remek. a környék élhető, jól megközelíthető, és a mindennapokhoz szükséges szolgáltatások, bevásárlási lehetőségek és közlekedési kapcsolatok is könnyen elérhetők. a Városliget közelsége pedig egy hatalmas pluszértéket képvisel.
Kérdéseivel és megtekintési szándékával keressen bátran, várom hívását.
Referencia szám: lk013014 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest XIV. kerületi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIV. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 79 990 000 HUF és mivel az alapterülete 73 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 095 753 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ivony Anita Marianna összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kiszugló összes hirdetése között is.

