Eladó jó állapotú lakás - Budapest XIX. kerület (54644354) - megveszLAK.hu
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
33 000 000 HUFárcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIX. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:35 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Lift:Nincs
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Fényviszony:Gyenge
  • Tájolás:D
  • Kilátás:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Elérhetőség
  • Üzenetküldés
Referencia szám:
LK024350
Hirdető minősítése
hirdető nincs minősítve
Neved:
Email címed:
Telefonszámod:
Üzeneted:
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom KÜLDÉS
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 19. ker.

Eladó társasházi lakás Kispesten a köki terminál mellett!

Eladó egy néhány éve felújított tégla lakás, amely kiváló elrendezésével és a hozzátartozó privát kertjével kényelmes és meghitt otthont nyújt leendő tulajdonosának. Az ingatlan különlegessége, hogy kertre néző ablakai révén egész nap világos. A lakás gázkonvektorral fűthető, így a téli hónapokban is melegen és takarékosan tartható.

Az egész lakás felújításra került, így modern és esztétikus megjelenésű. A lakás adta otthonosság mellett a környék infrastrukturális adottságai, mint az iskolák, boltok és közlekedési lehetőségek szintén kiemelendők.

Ajánlom ezt a lakást fiatal pároknak, akik a város zajától távol, de mégis közel szeretnének élni a városi nyüzsgéshez. Tökéletes választás lehet időseknek is, hiszen a kispesti piac 5 perc sétára található. A kertre néző kilátás minden évszakban más és más arcát mutatja. Mivel a kert lekerített, ezért nyugodtan lehet ültetni, de kutyásoknak is szuper választás, mert így a kis kedvencet ki lehet engedni a friss levegőre. Befektetőknek is tudom ajánlani, hiszen megfelelő egy gyorsan kiadható albérletnek. Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, keressen még ma, hogy megtekinthesse ezt az aranyos otthont!

Irodánkban hitelügyintézéssel kapcsolatban, szakértő kollégánk minden ügyfelünknek díjmentes tanácsadást nyújt!

Kérdés, megtekintés esetén keressen bizalommal!

Referencia szám: lk024350

Hasonló ingatlan hirdetések




© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal