Eladó felújítandó lakás - Budapest XV. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XV. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:77 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 2 fél
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:4 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Tetőtéri:Igen
- Kertkapcsolatos:Nem
- Hányadik emeleti:4
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:Panorámás
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:Nincs
- Csatorna:nincs megadva
- Közös költség:15 000 Ft
- Rezsi:40 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Kozári Sára
+36-(70)-123-4567
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
XV. kerület, 77 nm, 92 M Ft
A lakás: a ház legfelső emeletén található, ún. „Hasznos alapterületét” tekintve 77 négyzetméteres – az összes tetőtéri résszel együtt teljes területében valójában nagyobb - belső két szintes, részben felújítandó lakás 4 világos, tágas szobával és 2 fürdőszobával rendelkezik. Az 53, 5 nm -es alsó szinten az előszobából nyíló konyha egy nagy, pulttal kialakított falkivágással kapcsolódik az étkezőhöz, átmeneti megoldásként az amerikai- és a hagyományos konyhatípus között. a nappali és étkező egybenyitott, így egy körbejárható közös teret létrehozva, mely az előszoba felőli bejáratainak köszönhetően igény szerint könnyen alakítható szeparáltabb egységekké is.
A két szintet összekötő lépcső alatt a tér praktikus kihasználásaként egy zárt tárolóhelyiség kapott helyet, mely az alsó szinti fürdőszobából egy falba simuló ajtón keresztül érhető el.
A tetőtéri felső szinten (23, 5 nm ) további két szoba található, illetve egy dolgozó-, olvasó- vagy tanulósaroknak is alkalmas fényes előtéri helyiség. Mindkét szinten van egy-egy fürdőszoba. Az egyik zuhanyzóval, a másik káddal rendelkezik, kiszolgálva a különböző igényeket.
A lakást az elrendezése praktikussá teszi egy- vagy kétgyerekes családok részére is, illetve egymástól eltérő munkarendben vagy home office-ban dolgozók számára. 11 Ablakának köszönhetően az év minden részében világos terek jellemzik, a sok szobanövényt kedvelők nagy örömére. Tájolása és magassága révén a konyhából a napfelkeltét, a nappaliból a naplementét lehet végig követni.
A hideg- és melegvíz, illetve a fűtés a lakáson belül található egyedi mérőórával rendelkezik.
A lakáshoz egy 2 négyzetméteres földszinti tároló tartozik.
A ház négy emeletes, tégla építésű. Lifttel nem rendelkezik. a lakóközösség csendes, több éve itt élő lakástulajdonos, a lépcsőház tiszta, rendezett. Az első emeleten egy fogászati magánrendelő működik. a ház jogi státusza osztatlan közös tulajdon.
A környék: Újpalotának a szolgáltatásokhoz és természetvédelmi területhez egyaránt közel eső részén van, így egyszerre adottak a városi mindennapok kényelméhez szükséges körülmények és az abból való kiszakadást biztosító nyugodt természetközeliség. a Tescoval egybeépített Pólus Centerhez (mozi, gyógyszertár, bank, posta, ruhaboltok, gyorsétkezdék, kávézók, edzőterem, játszóház, stb. ) a lakók számára külön kulccsal nyíló kapun keresztül közvetlen átjárás biztosított, míg a mögötte elterülő Szilas-patak menti madárcsicsergős, erdős zöldövezet lovardával és kutyaiskolával szintén 5 perces sétára található.
Egyéb boltok (Spar, Aldi, Lidl, World Mall), valamint termelői piac, illetve játszótér, teniszpálya, fodrászat, kozmetika szintén a közelben, gyalog 10-15 percen belül elérhető.
A lakóparknak saját ingyenes parkolója van, a környéken pedig számos helyen van elektromos roller- illetve bérelhető autóállomás.
Tömegközlekedéssel a belváros 30-40 perc alatt érhető el a nagyjából 10 perces sétára található buszvégállomásról (7, 7e, 8e, 108e, 133e, 196) vagy a 69-es villamos megállójából. Autóval közlekedőként az M0-ás és az M3-as autópályák közelsége jelenthet könnyebbséget.
Az éjszakai órákban nagyon csendes, fény- és zajszennyezéstől mentes környezet jellemző, nyaranta akár csillaghullás is figyelhető. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest XV. kerületi felújítandó 2 egész és 2 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XV. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 92000000 Ft és mivel az alapterülete 77 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1194805 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kozári Sára összes hirdetése között.

