Eladó jó állapotú lakás - Budapest XVII. kerület (94763484)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XVII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:105 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Beállóban
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Lenti Dávid
Lenti Dávid
+36-(70)-312-7069
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

XVII. KERÜLETBEN, RÁKOSCSABA - ÚJTELEPEN, 3 SZOBÁS, JÓ ÁLLAPOT...


XVII. kerületben, rákoscsaba - újtelepen, 3 szobás, jó állapotú, nagy teraszos, kertkapcsolatos lakás ELADÓ! ! !

XVII. kerületben Rákoscsaba - Újtelep csendes, aszfaltozott utcájában, 3 lakásos, 1980-ban épült, szigetelt (5 cm dryvit) házban, 105 nm -es (Bruttó 145 nm ), i. emeleti, 3 szobás, jó állapotú, gáz cirkó fűtéses (radiátoros hőleadással), fa thermo nyílászárós, alacsony fenntartási költségű, nagy teraszos (24 nm ), kertkapcsolatos, rugalmasan birtokba vehető, tehermentes lakás eladó.

Az ingatlanhoz tartozik a zárt udvaron belül egy felszíni beálló, továbbá a beépített bútorok és a gépesített konyhabútor az ár részét képezi.

A kert gondozott, rendezett, kiválóan alkalmas kikapcsolódásra.

A környék ellátottsága, infrastruktúrája kiváló, a közelben buszmegálló, bevásárlási lehetőségek, piac, játszótér, iskola, óvoda, bölcsöde találhatóak pár perces sétára, a vasút állomás karnyújtásnyira, kötött pályán a Keleti pályaudvar 20 perc alatt elérhető.

Érdemes megnézni, bővebb információért hívjon bizalommal akár hétvégén is, előre egyeztetett időpontban kizárólag ingatlanközvetítő bevonásával megtekinthető!
L. D

INGYENES hitel tanácsadás, CSOK Plusz, otthon start ügyintézés!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk az összes elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.

- Egyedi, bankfiókban nem elérhető kamat- és díjkedvezmények
- Hitelképesség vizsgálat
- Idő, energia és pénz megtakarítás
- Teljes hivatali ügyintézés FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XVII. kerületi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XVII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 94500000 Ft és mivel az alapterülete 105 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 900000 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lenti Dávid összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal