Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest XVIII. kerület (25346443)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XVIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:51 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 2 fél
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:4 szintes
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Tetőtéri:Nem
  • Hányadik emeleti:2
Fórizs Edit - Cent-R ...
+36-(30)-624-2983
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó tégla lakás Budapest XVIII. kerület

✨ Lakatos lakótelepen, 51 nm -es, 2. emeleti, 3 szobás, tehermentes lakás eladó! ✨

KÖRNYEZET:
A Lakatos lakótelep rendezett, közkedvelt környék, kiváló infrastruktúrával:
• két iskola, két óvoda, két bölcsőde a közelben
játszóterek, parkok, a Brenner János park tóval és futókörrel pár perc sétára
• boltok, bevásárlási lehetőségek, gyógyszertár, orvosi rendelő könnyen elérhető
kiváló közlekedés: 182-es és 282-es busszal kb. 10 Perc a köki metró.

A lakás JELLEMZŐI:
• 51 nm -es, franciaerkélyes, 1+2 félszobás lakás, 4 emeletes ház, 2. emeletén
• az egyik szoba a konyhából nyílik, akár étkezőnek is ideális
• nyugati fekvésű, világos lakás
földszinti tároló tartozik hozzá
• felújítandó állapot, saját igény szerint alakítható
• hosszabb várakozás nélkül birtokba vehető.

MŰSZAKI ÁLLAPOT:
✔ felújítandó
✔ jó elosztású, jól alakítható ingatlan
távfűtéses lakás
✔ a ház két vége már szigetelt
✔ a teljes társasház szigetelése folyamatban van.

EGYÉB ELŐNYÖK:
tehermentes ingatlan
• hamar birtokba vehető
családoknak és befektetésnek is kiváló lehetőség
• jó elhelyezkedés, kiváló infrastruktúra.

✨ Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! ✨
Akár hétvégén is hívhat, rugalmasan megtekinthető! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XVIII. kerületi újszerű állapotú 1 egész és 2 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XVIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 55000000 Ft és mivel az alapterülete 51 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1078431 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fórizs Edit - Cent-R Ingatlan összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal