Eladó újszerű állapotú lakás Dombóvár
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | ||
| 30 900 000 HUF | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dombóvár
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:52 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:Van
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás

Gáborné Kóczián Nikolett
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK079643

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Dombóvár
1. emeleti, teljeskörűen felújított, erkélyes lakás dombóváron a zöldfa UTCÁBANEladó egy teljeskörűen felújított, 1. emeleti, erkélyes lakás Dombóváron, mely egy szigetelt tégla épületben található.
Az ingatlan 52 m² alapterületű, 2 szoba, átalakított konyha étkezővel, fürdőszoba, wc, előszoba található benne.
A bútorok nagyrésze a vételár részét képezik.
A lakás fényviszonyai kiválóak, mely a jó elhelyezkedésének köszönhető. a fűtést kondenzációs gázkazán, amely a meleg vizet is előállítja, és egy cserépkályha (jelenleg nem működik, javításra szorul) biztosítja, a nyílászárók pedig hőszigetelt műanyagok.
A lakásban a víz- és villanyvezetékek cseréje már megtörtént, így az új tulajdonos egy azonnal költözhető, korszerűsített otthonra tehet szert.
A hideg-meleg burkolatok 2010-ben lettek kicserélve, így azok is kiváló állapotban várják az új lakókat. Az ingatlant egy kis erkély és egy praktikus tároló is gazdagítja, így még több hely áll rendelkezésre a mindennapok során.
Az elhelyezkedés szempontjából kiemelkedően jó, mivel a belváros csupán néhány perc sétára található. Így a lakók élvezhetik a városi élet minden előnyét, miközben egy nyugodt, zöldövezeti környéken élhetnek.
Az ingatlan per és tehermentes! 1/1 Tulajdonú, azonnal birtokba vehető!
Jelenleg albérlő lakja, ezért albérlővel együtt is megvásárolható.
Referencia szám: lk079643 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Dombóvári újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Dombóvár oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 30900000 Ft és mivel az alapterülete 52 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 594231 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gáborné Kóczián Nikolett összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Siófok, Fő utca összes hirdetése között is.

