Eladó újszerű állapotú lakás - Dunakeszi
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dunakeszi
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:89 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
- Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Molnár Dóra Zsuzsanna
+36-(70)-633-9687
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK055190
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Dunakeszi
Dunakeszi Barátság úti, prémium minőségben felújított, klimatizált, tágas lakás eladó!
Dunakeszi egyik legkedveltebb, Dunához közeli részén kínáljuk megvételre ezt a harmadik emeleti, 4 szobás, keletnyugati tájolású lakást, amely 2008-ban épült, parkosított, gondozott társasházban található. a lakópark kertjét kertész ápolja, a közösségi térben játszórész és homokozó is kialakításra került, így a családok számára igazán ideális környezetet nyújt.
A nappali amerikai konyhás kialakítású, rendkívül világos és tágas tér, amely nyugati tájolású teraszkapcsolattal rendelkezik. a lakás különlegessége, hogy mindhárom hálószobából közvetlenül ki lehet lépni egy-egy saját teraszra így összesen 40 m² erkélyfelület áll rendelkezésre. a belső elrendezés praktikus és családbarát: a lakás közepén található a kádas fürdőszoba és külön wc, emellett az egyik hálószobából egy saját, zuhanyzós fürdőszoba is nyílik. a jelenlegi tulajdonosok a szülői hálót és a gyerekszobát egy belső ajtóval összekötötték, így könnyebbé vált a közlekedés a két szoba között.
Két évvel ezelőtt a lakás prémium minőségű felújításon esett át: új, modern konyhabútor került beépítésre, valamint hangszigetelést kapott a nappali, a födém és a szomszéddal közös fal is, így a nyugodt otthoni légkör garantált. Az összes nyílászáró redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt, a teljes lakás klimatizált minden szobában saját klímaberendezéssel.
A lakáshoz tartozik: egy fedett autóbeálló a társasház udvarán (+4 M Ft), valamint egy külön tárolóhelyiség (+2 M Ft). a lakás csak ezekkel együtt vásárolható meg.
Elhelyezkedés és környék:A környék infrastruktúrája kiemelkedő. 5 Percen belül elérhető Spar, pékség, kisbolt, szolárium, bank, dm, Rossmann, orvosi rendelő minden, amire a mindennapokban szükség lehet. a Dunakeszi szabad-strand és a kutyás strand gyalog mindössze 10 perc, a főváros belvárosa pedig autóval kb. 30 Perc alatt megközelíthető.
A társasház jövőbeni fejlesztései között szerepel a napelemrendszer telepítése és elektromos autótöltők kialakítása, ami tovább növeli az ingatlan értékállóságát és modernitását.
Ez a lakás ideális választás mindazoknak, akik kényelmes, modern, klimatizált, családbarát otthont keresnek egy rendezett, zöld környezetben mindössze egy karnyújtásnyira a Dunától és Budapesttől. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


