Eladó jó állapotú lakás - Esztergom (48343854)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 1 fotó
hirdetés 7. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Esztergom
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:62 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
Várhidi-Iványi Katalin
+36-(20)-246-6629
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK029053
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Esztergom

Panorámás Ékszerdoboz Esztergom Történelmi Szívében!

Vágyik arra, hogy reggelente a Bazilika fenséges látványára ébredjen? Most megtalálta álmai otthonát vagy következő sikeres befektetését!
Eladásra kínálunk egy 62 m²-es, 2. emeleti, rendkívül világos és barátságos lakást, közvetlenül Esztergom belvárosában. Az ingatlan igazi különlegessége a két erkély, amelyekről zavartalan, képeslapra illő kilátás nyílik a város jelképére.
Miért érdemes ezt a lakást választania? Kiváló elosztás: Tágas, étkezős konyha, praktikus terek és jó állapotú burkolatok jellemzik.
Modern kényelem: a kellemes hőmérsékletről energiatakarékos hűtő-fűtő klíma és hőtárolós kályha gondoskodik.
Frissített belső: a fürdőszoba teljes körű felújításon esett át, így Önnek már csak a dekorálással kell foglalkoznia.
Lokalizáció: Éttermek, kávézók, boltok és kulturális látnivalók egy rövid sétára találhatóak.
Tipp befektetőknek: Az ingatlan elhelyezkedése és a páratlan panoráma miatt kiemelkedő hozamot biztosít rövid- vagy hosszú távú kiadás esetén is.

Ne maradjon le erről a ritka lehetőségről! Jöjjön el, nézze meg személyesen, és szeressen bele a kilátásba! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Esztergomi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Esztergom oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 61000000 Ft és mivel az alapterülete 62 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 983871 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Várhidi-Iványi Katalin összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Nyergesújfalu összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal