Eladó jó állapotú lakás - Fonyód (72158743)
+ 16 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó jó állapotú lakás Fonyód

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
65 000 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Fonyód
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:115 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:Udvari
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Pomozi Gábor
Pomozi Gábor
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Fonyód idilli kertvárosi részén, egy csendes és biztonságos kö...

Fonyód idilli kertvárosi részén, egy csendes és biztonságos környéken kínáljuk eladásra ezt a jó állapotú, 103 négyzetméteres lakást.
Az ingatlan három szobával, hatalmas nappalival, és egy fürdőszobával rendelkezik, így ideális lehet családok számára, vagy akár azoknak, akik tágas élettérre vágynak.
Az amerikai konyhás elrendezés modern életteret biztosít, ahol a családi összejövetelek és baráti vacsorák könnyedén megrendezhetők.
A lakás beépített bútorokkal és szekrényekkel rendelkezik, amelyek nemcsak praktikusak, hanem esztétikusak is, így még inkább fokozzák az otthon kényelmét, maximálisan kihasználják a teret.
A lakáshoz tartozó 12 négyzetméteres erkély, tökéletes helyszínt biztosít a pihenéshez.
Az ingatlan gáz cirkófűtéssel és klímával van felszerelve, így a hőmérséklet mindig kellemesen szabályozható a nyári melegekben és a téli hidegekben egyaránt.
A lakás kertvárosi környezetben helyezkedik el, ami egy csendes, nyugodt életvitel lehetőségét kínálja, távol a város zajától
Fonyód nemcsak a gyönyörű Balaton partjáról ismert, hanem a környék nyugodt és családbarát jellegéről is.
Az ingatlan közelében található iskolák, óvodák és bevásárlási lehetőségek mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a mindennapok kényelmesen teljenek.
Az ingatlan jó állapotú, így azonnal költözhető, nem igényel nagyobb felújítást, így Önnek csak az új otthona berendezésére kell koncentrálnia.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, bizalommal keressen minket kérdéseivel vagy további információkkal kapcsolatban.
Szívesen állunk rendelkezésére, hogy segítsünk Önnek megtalálni álmai otthonát!
Ne habozzon, hiszen egy ilyen lehetőség nem tart örökké! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal