Eladó jó állapotú lakás - Hódmezővásárhely
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Hódmezővásárhely
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:98 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:K
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Kelemen Edina
+36-(30)-553-4068
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK039263
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhelyen, 617 m²-es telken fekvő, 1. emeleti, teljesen felújított, tágas lakás eladó! Ha egy modern, kényelmes és energiahatékony otthont keresel, ez a lakás garantáltan elvarázsol. Az udvar közös használatú, a telken belül összesen három lakás található. Főbb jellemzők: 3 hálószoba + 1 félszoba (gardróbnak is kiváló) Amerikai konyhás nappali tágas, világos tér Fürdő és wc külön helyiségben Tusoló és sarokkád Teljes felújítás: új villamoshálózat, vízrendszer, fűtés (központi gázkazán), érintésvédelmes rendszer 10 cm-es, tűzálló és szellőző hőszigetelés Új burkolatok: hálókban laminált padló, közös terekben modern csempe Új nyílászárók a fürdőben háromrétegű üvegezéssel Tetőtéri szoba: esőérzékelős, távirányítós elektromos ablakMunkálatok folyamatban, az ingatlanba az alábbi dolgok várnak befejezésre:új fürdőkád, radiátorok, konyhabútor, laminált padló, festés, design falak, led hangulatfények, két klíma (előszoba és nappali). További extrák: Elektromos kapu 16-18 m²-es betonalapú mobilgarázs Az ingatlan ára a befejezett állapotot jelenti, jelenlegi állapotában minimálisan alkuképes. Ez a lakás ideális választás családoknak vagy akár befektetésnek is minden adott a kényelmes, modern élethez. Megtekintésért keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Hódmezővásárhelyi jó állapotú 4 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Hódmezővásárhely oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 60000000 Ft és mivel az alapterülete 98 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 612245 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kelemen Edina összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szeged, Brüsszeli körút összes hirdetése között is.

