Eladó újszerű állapotú lakás - Horvátország, Milna (43994625)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Milna
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:175 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Caruso Jelena
Caruso Jelena
+385-(91)-357-30-71
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-LB-IRO2719
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.
 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó téglalakás Milna


Ez a luxus apartman kivételes helyen található, mindössze 70 méterre a vízparttól, és csak néhány lépésre Milna második kikötőjétől, amely a Brač sziget egyik legkeresettebb úti célja. Emellett rövid sétára van a festői strandtól és az összes olyan szolgáltatástól, amelyet ez a bájos tengerparti város kínál.
A S3-as apartman egy elegáns mediterrán villa második emeletén helyezkedik el, amelyet gyönyörűen parkosított kert vesz körül, érett olajfákkal és citromfákkal. Az ingatlan tökéletesen ötvözi a modern kényelmet az autentikus dalmát karakterrel. Kényelmesen, mindössze 38 km-re található a Brač repülőtértől, a villa kiváló hozzáférhetőséget és kapcsolatot biztosít.
Az apartman összesen 174, 68 m² nettó lakóterülettel rendelkezik, és tartalmaz egy teljesen felszerelt konyhát étkezővel, egy tágas nappalit, két kényelmes hálószobát, három stílusos fürdőszobát, egy mosókonyhát és három teraszt, amelyek ideálisak a pihenésre és a szabadtéri étkezésre. a lakók hozzáférhetnek egy közös medencéhez, amelyet az első emeleti apartmannal osztanak meg.
A modern alaprajz és a prémium anyagok időtlen eleganciát teremtenek, míg a kert és a medence felé nyíló nagy üvegajtók természetes fénnyel töltik meg a belső teret, és zökkenőmentes kapcsolatot teremtenek a beltéri és kültéri élettér között.
Az apartman saját privát bejárattal, dedikált parkolóval és kerttel rendelkezik, biztosítva a teljes magánéletet és kényelmet.
Ez az ingatlan kivételes lehetőség azok számára, akik luxus tengerparti otthont keresnek—ideális személyes kikapcsolódásra, egész éves lakóhelynek, vagy mint magas potenciálú befektetési ingatlan, kiváló bérleti hozamokkal.

A villában elérhető egyéb apartmanok:
S1 (földszint): 145, 88 m²; négy hálószoba, három fürdőszoba, kert, privát medence és napozóterület. Ár: 460, 000 €.
S2 (első emelet): 142, 07 m² plusz 35, 77 m² kültéri terület; három hálószoba, három fürdőszoba, erkély, terasz és loggia, közös medence. Ár: 550, 000 €. Minden apartman külön bejárattal, parkolóhelyekkel és kerttel rendelkezik. Az egész komplexum gondosan ötvözi a kortárs építészeti tervezést az autentikus mediterrán bájjal, harmonikus és luxus lakókörnyezetet teremtve a gyönyörű Brač szigeten. Ref: RE-LB-IRO2719
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal