Eladó új építésű lakás - Kőröshegy
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:5 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kőröshegy
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:70 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Egyedi
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Fejesné Németh Erzsébet
+36-(70)-610-3915
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Új építésű lakás eladó Kőrőshegyen
A lido home Balatonboglár Ingatlaniroda eladásra kínál kőrőshegyen új építésű lakásokat most épülő 4 lakásos TÁRSASHÁZBAN:
A 4 lakásból álló épülettömb 2026. IV. Negyedévében kerül átadásra. a 4 lakásos társasház Kőrőshegyen frekventált helyen Balaton parttól 4. 5 Km távolságra m7 autópályától 5 km távolságra. , 700 m2-es telken, hangulatos, nyugodt természeti környezetben található. a társasház minőségi, igényes anyagokból épül, a a lakások a földszinten kertkapcsolattal rendelkeznek.
Ezen lakás hasznos alapterülete: 62, 87 m2, terasz: 5 m2, hozzá tartozó kertrész: 150 m2, az alaprajzon a 4-es lakás.
A földszinten tágas, világos nappali található amerikai konyhával és étkezővel, továbbá egy vendég-WC és egy tároló helyiség is helyet kapott. a tetőtérben két kényelmes hálószoba és egy fürdőszoba található.
Műszaki tartalom főbb paraméterei:
Homlokzati Nyílászárók: színezett, 3rtg üvegezésű (hőszigetelés Ug=0, 6 W/m2K) műanyag nyílászárók antracit, sötétszürke színben
Belső Nyílászárók: Fehér cpl beltéri ajtók
Belső festett falfelületek: gépi vakolatra készült 2 rétegben glettelt, csiszolt és 2 rétegben festett felületek
Belső burkolt oldal falfelületek: kentszigeteléssel, hajlaterősítéssel kiegészített vízszigetelésre készített beruházó által javasolt 3 típusú greslap burkolat/ Vevő által javasolt burkolat bruttó 7500 Ft/m2 árig.
Belső Burkolt padló felületek (fürdőszoba, wc): kentszigeteléssel, hajlaterősítéssel kiegészített vízszigetelésre készített beruházó által javasolt 3 típusú greslap burkolat/ Vevő által javasolt burkolat bruttó 7500 Ft/m2 árig.
Belső burkolt padló felületek (szobák, Nappali): vinyl padlóburkolat beruházó által javasolt 3 típusó padlóburkolat/ Vevő által javasolt padlóburkolat bruttó 7500 Ft/m2 árig
Fűtés: 8kw-os monoblokkos hőszivattyúval kerül előállításra a fűtési víz, mely körönként és szintenként elválasztott osztógyűjtő segítségével padlófűtés rendszert biztosít
Hűtés: Nappali és a hálószobák külön-külön Split Klímával ellátott
Fizetési ütemezésről és feltételekről, a lakással kapcsolatosan felmerült egyéb kérdésekről személyesen, telefonon vagy e-mailben küldött dokumentációs anyag küldésével tudom tájékoztatni.
LIDO home - Ingatlanok egy életen át! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Kőröshegyi új építésű 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Kőröshegy oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 78000000 HUF és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1114286 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fejesné Németh Erzsébet összes hirdetése között, vagy akár a/az Lido Home Balatonboglár összes hirdetése között is.

