Eladó felújítandó lakás - Lábatlan
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Lábatlan
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:46 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:É
- Kilátás:Panorámás
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Ganyecz Szilvia Mónika
+36-(70)-369-7067
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK068480
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Lábatlan
Kicsi rezsi, nagy lehetőség Lábatlan, Cementgyári lakótelepEladó egy 46 m²-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakás Lábatlan kedvelt részén. Alacsony rezsi (gázfűtés) Világos, jól alakítható terek Népszerű emelet Per- és tehermentes, azonnal birtokba vehetőBár felújítandó, éppen ez adja a lehetőséget, hogy saját ízlésére formálja így nem kell más elképzeléseiért felárat fizetnie. Boltok, gyógyszertár, posta pár perc sétára. Hívjon bizalommal, nézzük meg együtt!
27900000 Ft FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Lábatlani felújítandó 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Lábatlan oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 27900000 Ft és mivel az alapterülete 46 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 606522 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ganyecz Szilvia Mónika összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Nyergesújfalu összes hirdetése között is.

