Eladó felújítandó lakás - Miskolc (39411973)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Miskolc
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:55 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:8 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Kégl Zsolt
Kégl Zsolt
+36-(70)-201-5061
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M313195
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.
 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Miskolc


Miskolc egyik kedvelt részén, az Éder György utcában kínálunk eladásra egy 55 nm-es, második emeleti, erkélyes lakást, amely igazi lehetőséget rejt magában mind otthonteremtők, mind befektetők számára. Az ingatlan 2, 5 szobával rendelkezik, tágas elrendezésének és jó beosztásának köszönhetően könnyen átalakítható és a saját igényekhez igazítható. a fűtést gázkonvektor biztosítja, az ablakokat redőnyök védik, a lakás állapota felújítandó, így kiváló alapot nyújt egy egyedi, modern otthon kialakításához.

A lakáshoz saját pince és spájz is tartozik, valamint külön helyiségben található a fürdőszoba és a wc, ami növeli a mindennapi kényelmet. Az ár különlegessége, hogy magában foglal egy 14 nm-es, szerelőaknás garázst is, amely közvetlenül a ház előtt található. Ez a lehetőség igazi ritkaságnak számít a környéken, hiszen a biztonságos parkolás és a garázsban tárolható extra hely nagyban megkönnyíti a mindennapokat, és önmagában is jelentős értéket képvisel.

A környék infrastrukturálisan rendkívül jól ellátott. Néhány száz méterre megtalálható villamos- és buszmegálló, a közelben óvoda, bölcsőde és iskola is biztosítja a családok számára a mindennapi praktikumot. a belváros gyalogosan mindössze 10 perc alatt elérhető, így minden fontos szolgáltatás karnyújtásnyira van. a társasház külső homlokzatának felújítása hamarosan elkezdődik, amely tovább növeli az ingatlan értékét és esztétikai vonzerejét.

Ez a lakás ideális választás mindazoknak, akik saját ízlésük szerint szeretnék megvalósítani új otthonukat, vagy hosszú távon értékálló befektetést keresnek.
A lakás a 3%-os Otthon Start hitelre is megvásárolható.
OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi csok, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb. ), Illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Érdeklődés esetén hivatkozzon az m313195 referenciaszámra. FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal