Eladó újszerű állapotú lakás - Nagykanizsa
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nagykanizsa
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:67 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:E
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Székely Éva
+36-(30)-219-8393
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK069425
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Nagykanizsa
Eladásra kínálunk Nagykanizsán egy 67nm-es, 3 szobás lakást a közkedvelt Thury városrészben, egy nagyon jó állapotú társas házban. a lakás szép, megkímélt állapotú, részben felújított, igény esetén saját ízlésre alakítható.
A fűtés jelenleg gázkonvektorral megoldott, viszont a kémények bélelve vannak, így igény szerint lehetőség van a fűtés korszerűsítésére is. a lakásban hűtő-fűtő klíma is van. a műanyag nyílászárók hozzájárulnak a lakás energetikai hatékonyságához és a zajcsökkentéshez. Minden ablakon új redőny ill. Szúnyogháló van. Jelenleg mind a három szobában szőnyegpadló van, amely nincs leragasztva, így alatta az eredeti fa parketta jól hasznosítható, felújítható. a konyha helyiség új beépített konyhabútort kapott. Az előszobában beépített szekrény található, amely praktikus megoldást kínál a tárolási igényekre. a Thury városrész rendkívül családbarát és jól ellátott. a közelben megtalálható iskola, óvoda, boltok, játszótér.
Hitelre van szüksége? Bankfüggetlen pénzügyi tanácsadónk térítésmentesen a rendelkezésére áll. Irodánk a teljes körű ingatlan értékesítési folyamatban segít önnek az energetikai tanúsítványtól az ügyvédi tevékenységig. FIX 3% lakáshitelre megvehető


