Eladó felújítandó lakás - Siófok (22363756)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Siófok
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:52 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:3 szintes
Zsitnyányi Ágnes
+36-70-316-3864
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Balaton déli part, Siófok, 52 m2 lakás eladó. Az ingatlan a be...

Balaton déli part, Siófok, 52 m2 lakás eladó. Az ingatlan a belvárosban, társasházi környezetben, egy 4 szintes épület magasföldszintjén helyezkedik el, délnyugat-északkeleti fekvéssel, udvari kilátással. a 2 szobás lakáshoz saját pincerész és közös tároló tartozik, parkolni a ház körüli parkolókban ingyenesen lehet. Az ingatlan fűtését gázkonvektorok biztosítják. a lakás alapvetően jó állapotban van, de két nyílászárócserét leszámítva felújításra nem került. a téglából épült ház homlokzata ugyanakkor felújított, szigetelt, így ideális lehetőség egy új otthon kialakítására családalapítóknak, kisebb családoknak és idősebb korúaknak is, igény szerinti felújítással. Óvoda, játszótér, iskola, bolt, egészségügyi intézmény, patika, posta, tömegközlekedés a közelben, a Siófoki Nagystrand pedig egy 10-15 perces sétával könnyen elérhető. Állandó lakhatásra vagy nyaralásra, de befektetésként kiadásra is kiváló lehetőség. Bővebb információért keressen telefonon! M329506 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Siófoki felújítandó 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Siófok oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 54000000 Ft és mivel az alapterülete 52 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1038462 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zsitnyányi Ágnes összes hirdetése között, vagy akár a/az Siófok Fő utca 83 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

További hirdetéseket találsz az eladó Balaton déli parti nyaralók között. Ha a teljes régió kínálata érdekel, nézd meg az eladó Balatoni nyaralók oldalt.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal