Eladó újszerű állapotú lakás Spanyolország, Marbella
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | ||
| 280 000 EUR | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Marbella
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:63 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: 300-01843P

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás Marbella
Charming High- Floor Apartment részleges reformokkal Miraflores, Marbella - Costa del SolFedezze fel ezt az elbűvölő 63 m ² -es apartman az 5. emeleten egy jól karbantartott épület a derék Miraflores szomszédságában, egy békés lakóparkoló Marbella ismert buja szubtrópusi kertek, közelsége a tekintélyes Miraflores Golf Course, és könnyen megközelíthető arany strandok csak egy rövid autóútra. Ez a zárt közösség családbarát hangulatot kínál érett tájépítéssel, közös medencékkel, valamint a golfozók és üdülőkészítők kiváló elhelyezkedésével. a Dia szupermarket és a buszállomáshoz közeli, kívánatos területen található, mindössze percekkel a helyi kényelem, éttermek, orvosi központok és a rezgő La Cala de Mijas (5 perces autóút). Az A7-en keresztül kiváló összeköttetéssel 15 perc alatt elérheti a csodálatos Puerto Banús vagy a Malaga repülőtér 30 perc alatt - tökéletes a mindennapi élethez, a második otthonhoz, vagy egy jó befektetés erős bérleti potenciállal az egyik Costa del Sol & apos; s létrehozott kerti üdülőhelyek.
Részben felújított kortárs kényelem, ez a nyugati fekvésű ingatlan két kényelmes hálószoba beépített szekrények, egy teljes fürdőszoba, és kiigazítások a csökkent mobilitás. a világos nappali légkondicionálóval, elektromos redőnyökkel, új ajtókkal és elegáns parketta padlóval rendelkezik, míg a hálószobában elektromos vakok is vannak. a teljesen megreformált konyha korszerűsített vízvezeték és berendezések javítja a funkcionalitást, kiegészítve egy erkély élvezheti a délutáni nap és friss szellő. Az épület kényelmes lifttel rendelkezik.
Teljesen felszerelt és készen áll élvezni, ára €280, 000 - megfizethető belépés egy áhított helyen keverve nyugalom és elérhetőség! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

