Eladó jó állapotú lakás - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:96 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:4
- Erkély:Van
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Lődiné Gombkötő Anita
+36-(20)-331-9939
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK039376
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Szeged, Eladó jó állapotú lakás - Szeged
Panorámás, világos, 5 szobás belváros közeli lakás Szegeden! Eladó egy 96 nm -es, belső kétszintes, 5 szobás lakás a Damjanich utcában, a 4. emeleten! a kiváló elrendezésű ingatlan tökéletes családok, otthonteremtők vagy befektetők számára, hiszen akár 5-6 diáknak is könnyedén kiadható. Főbb jellemzők: Tágas terek, világos szobák – 5 szoba, melyből 4 külön bejáratú, az ötödik igény szerint alakítható Belső kétszintes kialakítás – mindkét szinten külön fürdőszoba Erkély és panorámás kilátás – a kilátótoronyból lenyűgöző panoráma tárul elénk Praktikus elrendezés – alsó szinten konyha, étkező, kamra, szobák és nagy nappali, a felső szinten további szobák és fürdőszoba Igény szerint alakítható – kisebb átalakítással akár 6 szobássá is bővíthetőA lakást a tulajdonosok 2021-ben részlegesen felújították: friss festés, az alsó szint új, meleg fa parkettát kapott. a fa nyílászárók jól szigetelnek, a fűtést gázcirkó kazán biztosítja, míg nyáron légkondicionáló gondoskodik a kellemes klímáról. a lakáshoz biciklitároló is tartozik. Ha egy tágas, jól kiadható vagy családbarát otthont keres a belváros közelében, hívjon bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Szegedi jó állapotú 5 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 81590000 Ft és mivel az alapterülete 96 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 849896 HUF/m2.
Az eladó lakás menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lődiné Gombkötő Anita összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Halásztelek összes hirdetése között is.

