Eladó befejezetlen lakás - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:4 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:47 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Építés alatt
- Hány szintes az ingatlan:5 szintes
- Komfortosság:Összkomfortos
- Tetőtéri:Nem
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:Van
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Bajer Kitti
+36-(70)-423-3200
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó tégla lakás Szeged
Leköthető lakások a Szent István tértől néhány percnyire, a belváros peremén!
Liftes kialakításának köszönhetően könnyen elérhetőek a lakások.
A hirdetésben szereplő ingatlan azonos paraméterekkel még elérhető a társasház 2. És 3. emeletén is.
Alapterülete 47,41 m2, amelyhez egy 13,5 m2-es erkély is tartozik.
Amerikai konyhás nappalival, egy különálló szobával és egy gardróbszobával rendelkezik. A fürdőszobában lesz kialakítva a wc is.
Energiatakarékos megoldásainak köszönhetően hosszú távon alacsony fenntartási költséget biztosít a lakóknak.
Korszerű építészeti megoldások, minőségi anyagok és gondosan megtervezett alaprajzok teszik igazán élhetővé az otthonokat.
A társasház fokozottan energiatakarékos, a kényelmes parkolás elősegítésére a mélygarázsban is elérhetőek parkolóhelyek. Ezek ára 12,5 M és 14,5 M között mozognak.
Várható átadás: 2027. Közepe
Részletes műszaki tartalommal és további információkkal kérem keressen elérhetőségeimen! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó szegedi befejezetlen 2 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 75 900 000 HUF és mivel az alapterülete 47 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 614 894 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bajer Kitti összes hirdetése között, vagy akár a/az ArtHome Ingatlan összes hirdetése között is.

