Eladó jó állapotú lakás - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:50 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 2 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:4 szintes
- Komfortosság:Komfortos
- Hányadik emeleti:4
- Erkély:Van
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Szepesi Annamária
+36-(70)-967-6162
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó tégla lakás Szeged
Egyetemekhez közeli téglalakás teljes bútorzattal eladó
Szegeden, Egyetemekhez és Klinikákhoz egyaránt közel, Belváros és Alsóváros határán kínálom eladásra ezt a befektetésre vagy saját célra egyaránt alkalmas 50 m2-es, nappali+2 szobás, franciaerkélyes, panorámás téglalakást.
A lakás egy 1970-es években épült téglaház 4. emeletén, zárószintjén (de nem tetőtérben) helyezkedik el, ezáltal nincsenek ferde falak. A lakás feletti padlás szigetelt.
Az 50 m2-es lakás, nappali+2 külön szobás, erkélyes, kamrával, kádas, WC-s fürdőszobával rendelkezik, klimatizált, konvektoros fűtésű, jó elrendezésű.
A lakás néhány éve részleges felújításon esett át, melynek során a nyílászárókat korszerű, hőszigetelt, műanyagok ablakokra cserélték, a nappali világos, nagy üvegfelülettel rendelkezik és egy kis franciaerkéllyel nyílik a csendes, zöld. Belső udvarra. Az ablakok műanyag redőnnyel, szúnyoghálóval és függönnyel felszereltek, a szobákban laminált parketta található.
A konyha szeparált, a jó állapotú konyhabútor gépesített (kombi hűtő, mikró, gázfőzőlap, elektromos sütő). Mosógép van a fürdőszobában. A lakás konvektoros fűtésű, a szobák laminált parkettával burkoltak. Az előszobában beépített szekrény is van.
A lakás ára tartalmazza a lakás összes bútorát és műszaki berendezéseit.
A lakást jelenleg albérlők lakják, akik akár maradnának is, így befektetési céllal lakást keresőknek kifejezetten ajánlom, de saját otthont remek lehetőség lehet. Tehermentes, rövid határidővel birtokba vehető. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó szegedi jó állapotú 1 egész és 2 fél szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 52 900 000 HUF és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 058 000 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szepesi Annamária összes hirdetése között, vagy akár a/az Ingatlan Cafe Kft összes hirdetése között is.

