Eladó felújított lakás - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:10 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:53 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:4 szintes
- Komfortosság:Komfortos
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:Van
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Sóti László
+36-(30)-488-8065
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó tégla lakás Szeged
Eladó ez a hangulatos 2 szobás, loggiás téglalakás Szeged Felsővárosában – zöldövezeti nyugalom, belvárosi közelség!
Szeged egyik legkedveltebb részén, Felsővárosban, a Háló utcában kínálunk eladásra egy 53 m²-es, jó állapotú, téglaépítésű lakást, amelyhez tágas, 7 m²-es loggia és saját, zárható tároló is tartozik.
A lakás a 3. emeleten található, két külön nyíló szobával (18 m² és 12 m²), így tökéletes választás pároknak, kis családoknak, vagy akár befektetésre is – hiszen jelenleg bérlők lakják, így azonnali hozamot biztosíthat!
Főbb jellemzők:
•Alapterület: 53 m² + 7 m² loggia
•2 külön nyíló szoba
•Téglaépítésű társasház
•Konvektoros fűtés + klíma
•Rendezett lépcsőház, barátságos lakóközösség
•Saját tároló az ötödik emeleten
•Kamra és zárt udvari parkolási lehetőség
•Gépesített konyha
•Bútorozottság megegyezés szerint
•Rezsi: kb. 20.000 Ft/hó
•Lift nincs
A loggia igazi ékköve a lakásnak – nagy, árnyas fákra néz, ahol madárcsicsergés és zöldövezeti hangulat vár, mindössze pár percre a belvárostól.
Elhelyezkedés:
•Csendes, biztonságos környék
•Kiváló tömegközlekedés
•Iskolák, boltok, éttermek pár perces sétára
•Belváros közelsége, mégis nyugodt lakókörnyezet
Irányár: 59,9000.000 Ft
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, ahol a zöld környezet és a városi kényelem tökéletes egyensúlyban találkozik!
Érdeklődjön még ma, és fedezze fel új otthonát vagy biztos befektetését Felsőváros szívében! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó szegedi felújított 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 59 900 000 HUF és mivel az alapterülete 53 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 130 189 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Sóti László összes hirdetése között, vagy akár a/az Ingatlan Cafe Kft összes hirdetése között is.

