Eladó újszerű állapotú lakás - Szigetszentmiklós (33265334)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szigetszentmiklós
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:59 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Magánszemély
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Tetőtéri:Igen
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:Nincs
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Beállóban
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:Kertre néző
  • Internet:Optikai
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:11 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Becske Nikolett
Becske Nikolett
+36-(30)-911-8860
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Szerethető családi fészek- Kiváló állapotban!


Ahol a nyugalom otthonra talál – eladó szerethető családi fészek Lakihegyen

Van egy hely, ahová jó hazatérni.
Ahol reggel a napfény ébreszt, este pedig a csend ölel körbe. Ez az otthon most új gazdáját keresi Szigetszentmiklós kedvelt részén, Lakihegyen, Budapest közvetlen közelében.

Ez az 59 m²-es, belső kétszintes, két éve teljesen felújított lakás nem csupán négy fal – hanem egy gondosan megálmodott élettér. Saját, körülkerített kerttel, külön helyrajzi számmal és kényelmes kocsibeállóval rendelkezik, ahol akár két autó is zavartalanul elfér, valamint egy kis faház, ahova a kerti dolgokat lehet tenni.

A lakás kelet–nyugati tájolásának köszönhetően egész nap fényben úszik.
Az emeleti, külön nyíló szobák ideálisak pihenésre és elvonulásra, mindegyik klimatizált, beépített Stanley szekrényekkel felszerelt. Az ablakokon szúnyogháló és napfényvédelem gondoskodik a zavartalan komfortérzetről.

A földszinten a tágas, amerikai konyhás nappali (szintén szúnyoghálókkal illetve redőnyökkel felszerelt) a családi élet központja – itt születnek a közös reggelik, esti beszélgetések. a konyha két éve teljes körűen megújult, modern és praktikus kialakítással.
A nappaliból közvetlen kijárat nyílik a zártkerti, fedett lépcsővel ellátott kertkapcsolatra, ahol a nyugalom kézzelfogható.

A lakás nyugodt, biztonságos, zöld környezetben található, csendes, családias lakóközösséggel. a sorház utolsó lakásaként ehhez tartozik a lakópark legnagyobb kertje, így a privát szféra valóban garantált.

Minden, ami a kényelmes mindennapokhoz kell, elérhető közelségben van:
– buszmegálló 150 méterre
– élelmiszerbolt 500 méterre

A fűtés cirkó gázkazánnal megoldott, a közös költség mindössze 11. 000 Ft/hó.
Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba vehető.

✨ Ez nem csak egy lakás. Ez egy otthon, ahol új történetek kezdődhetnek. ✨

Megtekinthető személyesen, előzetes egyeztetéssel.

Kérem, ingatlanközvetítők ne keressenek. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Szigetszentmiklósi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szigetszentmiklós oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 79900000 Ft és mivel az alapterülete 59 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1354237 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Becske Nikolett összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal