Eladó átlagos állapotú lakás - Vép (87399643)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:10 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Vép
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:57 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
Bató-Török Eszter
+36-(30)-259-0275
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK074250
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Vép, Eladó átlagos állapotú lakás - Vép

Eladó lakható állapotú, kedvező árú kertkapcsolatos lakás! Szombathely közelében sorház jellegű lakás, osztatlan közös udvarral. Az 57 nm - es ingatlan, 2 szobával rendelkezik, zuhanyzós fürdőszoba wc - vel és egy konyha étkezővel. a frissen festett ingatlanban a fűtést vegyes tüzelésű kazán adja. Gyorsan költözhető. Ne maradjon le róla! Hívjon minnél előbb!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: lk074250 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Vépi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Vép oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 24000000 Ft és mivel az alapterülete 57 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 421053 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bató-Török Eszter összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szombathely, Kiskar utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal