Eladó jó állapotú lakás - Zalaegerszeg
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:21 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Zalaegerszeg
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:42 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Közepes
- Tájolás:ÉK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Tóth György
+36-(70)-905-6752
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK091510
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg belvárosának egyik kedvelt, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 42 m²-es, 2. emeleti lakást! a 2000-ben épült, rendezett társasházban található ingatlan praktikus elrendezésű: egy külön nyíló szoba, valamint egy amerikai konyhás nappali biztosítja a kényelmes életteret. a fürdőszoba és a wc egy helyiségben kapott helyet. a lakás fűtéséről gazdaságos, lakásközponti gáz cirkó rendszer gondoskodik, amely ideális megoldás az alacsony fenntartási költségekhez. Az ingatlanhoz tartozik egy saját, zárt felszíni beálló, amely a belvárosban különösen nagy értéket képvisel, valamint a földszinten közös tárolóhelyiség is rendelkezésre áll. Főbb jellemzők:42 m² alapterület2. emeleti elhelyezkedés1 szoba + amerikai konyhás nappalifürdőszoba WC-vellakásközponti gáz cirkó fűtészárt, saját felszíni parkolóhelyközös tároló2000-ben épült társasházA lakás szinte azonnal birtokba vehető, így ideális választás lehet saját otthonnak vagy akár befektetésnek is. Elhelyezkedésének köszönhetően minden fontos szolgáltatás üzletek, éttermek, tömegközlekedés néhány perc alatt elérhető. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget a belváros szívében!
35500000 Ft
További információért keressen bizalommal! Tóth György +36 70 905 6752
Referencia szám: lk091510 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Zalaegerszegi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Zalaegerszeg oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 35500000 Ft és mivel az alapterülete 42 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 845238 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tóth György összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Zalaegerszeg, Ady Endre utca összes hirdetése között is.

