Eladó telek - Budapest XVII. kerület (97925238)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XVII. kerület
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:1235 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dr. Czakó Orsolya
Dr. Czakó Orsolya
+36704281447
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

A The Hunters Ingatlaniroda kínálatában eladó Budapest XVII. k...


A The Hunters Ingatlaniroda kínálatában eladó Budapest XVII. kerületében, Rákoscsaba-Újtelepen, a Kopolya utcában egy 1235 m²-es, közműves telek, amely ilyen méretben ezen a környéken ritkán kerül piacra, különösen beépült, családi házas környezetben. .

Ez a terület nem egy elszigetelt, „majd egyszer beépül” telek, hanem kialakult, élő kertvárosi környezet része. Csendes utca, családi házak, rendezett porták - egy olyan hely, ahol az ember nemcsak építkezni, hanem élni is tud majd.

A telken jelenleg egy kisebb, bontandó épület található, így az új tulajdonos tiszta alapokról, kompromisszumok nélkül tervezhet.

A közművek már adottak: víz, villany és csatorna a telken belül, a gáz az utcában elérhető. a telek sík, csak minimális tereprendezést igényel, ami egyszerűbbé teszi az indulást.

A terület az lke-1/11 építési övezetbe tartozik, amely kifejezetten élhető, családias beépítést enged. a szabályozás a gyakorlatban a következőket jelenti:

- telkenként 1 főépület helyezhető el
- a főépületen belül legfeljebb 2 önálló lakás alakítható ki
- a legnagyobb beépítettség 25%
- a legnagyobb szintterületi mutató 0, 4, a zöldfelületi arány 0, 2
- az épület legnagyobb megengedett magassága 6 méter.

Ez a keretrendszer ideális lehet egy nagyobb családi ház, kétgenerációs otthon, vagy egy hosszú távra átgondolt, értékálló megoldás számára.

Az ingatlan különlegessége, hogy a végében egy kb. 320 M²-es zártkerti rész található, amely a telekkel együtt eladó, és a vételár részét képezi. Ez a plusz terület nemcsak méretében, hanem használhatóságában is valódi hozzáadott értéket jelent - legyen szó kertbővítésről, elkülöníthető zöld sáv kialakításáról, vagy egyszerűen egy nagyobb privát térérzetről.

Rákoscsaba ezen része nyugodt, emberléptékű, miközben jól kapcsolódik a fővároshoz. a környék régóta lakott, rendezett és kiszámítható. a mindennapi bevásárláshoz szükséges üzletek néhány perces autóútra vannak, az óvoda, iskola, rendelő és játszótér jellemzően 10 percen belül elérhetők. Az M0-s autópálya közelsége pedig gyors kapcsolatot biztosít az agglomeráció és a város más részei felé.

Amennyiben egy átgondolt építkezéshez keres valódi mozgásteret, várom megkeresését. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal