Eladó telek - Paks
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Paks
- Kategória:Telek
- Alkategória:Egyéb
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:6500 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Utcában
- Víz:Utcában
- Gáz:Utcában
- Csatorna:Utcában
- Kapcsolatfelvétel

Görög Zoltán
+36-(30)-517-2623
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Egyéb telek, Paks, Nincs megadva, 6500nm, 80000000 Ft
Pakson, a tervezett Pollack Mihály utcai lakópark területén eladásra kínálunk 6. 500 m² területet. A jelenlegi helyi építési szabályzat szerint ezen a területen családi házak felépítésére van lehetősége a beruházóknak.
A terület több kisebb egységre osztható, bővebb információkért, a beépíthetőség mértékével és a maximális építménymagasság kapcsán érdeklődjön telefonon!
*A kép illusztráció. Forrás: epiteszforum. Hu Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Szóba jöhet nálad ez az eladó paksi telek? Hívd fel a hirdetőt, és érdeklődj a legfontosabb tudnivalókról erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Paks oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Görög Zoltán összes hirdetése között, vagy akár a/az Paksi Ingatlanhasznosító Kft. összes hirdetése között is.

