Eladó telek - Vácrátót (22933915)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 9 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
49 990 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Vácrátót
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:39400 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Erdősi Tamás
Erdősi Tamás
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Vácrátót egyik legkedveltebb részén, a Szent István lakóparktó...

Vácrátót egyik legkedveltebb részén, a Szent István lakóparktól egy karnyújtásnyira eladó egy földmérő által kimért, rendezett, 39. 400 Négyzetméteres sík terület 1. 5%-Os beépíthetőséggel.

A nagy kiterjedésű terület Má-2 övezetbe tartozik, ennek megfelelően a beépíthetőség 1. 5%, a legnagyobb épületmagasság 5 méter, a legkisebb kialakítható telek méret 6. 000 Négyzetméter, a maximum burkolható felület 3%, a szintterületi mutató pedig 0. 03. Az övezetben lakóépület 6000 m2 telekterület felett helyezhető el úgy, hogy annak bruttó alapterülete az övezetekben megengedett beépítettség felét nem haladhatja meg. Az övezet úttal határos, legalább 10 méter mélységű része nem építhető be, az 50 métert nem meghaladó szélességű mezővédő erdősávok, tájfásítás területei övezet módosítás nélkül telepíthetők.

A közműveket tekintve, elektromos áram megtalálható a telek közelében, a vezetékes víz-ellátás fúrt kúttal megoldható. a megközelítésére közel a főúthoz, a Szent István Lakópark irányából, könnyedén, jó minőségű földúton van lehetőség.

A terület külterületen fekvő szőlő besorolású, 64. 94 Aranykorona értékkel rendelkezik, ezért a földtörvény alapján a megvásárlására kifüggesztéssel van lehetőség.
Vételára: 49. 990. 000 Ft.

Vácrátót a budapesti agglomeráció észak-keleti részén fekszik a Nyugat-Cserháthoz tartozó Gödöllői-dombság északi részén. a közelben található turista útvonalak, tanösvény és az őrbottyáni tó kiváló kirándulóhelyeket biztosít. Az országszerte híres minden évszakban csodaszép Vácrátóti Nemzeti Botanikus Kert pedig a település központjában található, körülbelül 20 perc sétára. a településen minden megtalálható, ami a hétköznapi élethez szükséges, általános iskola, óvoda, orvosi rendelő, boltok, buszmegálló, a falu szélén pedig vasútállomás is elérhető. Budapest autóval 20-25 perc, Vác 8-10 perc, Veresegyház szintén 8-10 perc alatt elérhető. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal