Eladó jó állapotú garázs - Budapest XIV. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIV. kerület
- Kategória:Garázs
- Alkategória:Terem
- Alapterület:12 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Állapot:Jó állapotú
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Kalteneker György
+36-(30)-851-9520
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Gépkocsibeálló eladó, kiadó
Kiadó vagy eladó! XIV ker Istvánm ezőn Dózsa György út Thököly út kereszteződésénél Istvánm ezei út 2 szám alatt társasház alsó részén, 3 db garázs beálló egyenként is! Befektetésnek is alkalmas. a garázs emelőszerkezetes, a beálló az alsó részen található. Az emelőszerkezet biztonságos, rendkívül egyszerűen kezelhető, folyamatosan karbantartott, műszakilag ellenőrizve van. Télen is normális hőmérsékletű, 24 órás védelem, biztonságos parkolást biztosít, a teremgarázs egyedi beléptetőrendszerrel, kamerával felszerelt. a közelben található a Keleti Pályaudvar, Aréna plaza, a Városliget, puskás aréna, récsei center, Hősök tere, Városliget több sportcentrum, metró, buszmegállók, iskolák. Eladás 6 mft/ db Bérlés 20000. -Ft Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest XIV. kerületi jó állapotú garázs? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó garázsról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó garázs Budapest XIV. kerület oldal hirdetései között.
Az eladó garázsok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kalteneker György összes hirdetése között.

