Eladó átlagos állapotú nyaraló - Szarvas
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:45 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szarvas
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Üdülő
- Alapterület:65 m2
- Telekterület:500 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 1 fél
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Szarvason, a csendes és kedvelt Nyúlzug üdülőrészben kínálu...
Szarvason, a csendes és kedvelt Nyúlzug üdülőrészben kínálunk megvételre egy részben bútorozott, szépen felújított nyaralót, amely ideális választás lehet pihenésre, családi kikapcsolódásra vagy akár befektetésnek is.
Az ingatlan egy 500 m²-es telken helyezkedik el, alapterülete 65 m². könnyűszerkezetes építésű, a fa szerkezet tűzálló kialakítást kapott, valamint 15 cm-es szigeteléssel ellátott, az aljzat pedig 5 cm-es szigetelést kapott, így a ház egész évben komfortos.
A nyaralóban 3 db hűtő-fűtő klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet, az elektromos hálózat pedig 3×20 amperrel rendelkezik. Az alsó szinten zuhanyzó és wc található, valamint közlekedő, nappali, konyha, külön egy szoba és egy étkező, ahonnan a tetőtérbe vezet a lépcső. Továbbá külön külső bejárattal kialakításra került egy második zuhanyzó és wc is.
A tetőtérben egy hangulatos hálószoba került kialakításra. Az ingatlan műanyag nyílászárókkal felszerelt, a földszinti bejáratnál szúnyoghálós ajtó is beépítésre került. a biztonságról kamera- és riasztórendszer gondoskodik.
A kert kiválóan alkalmas családi és baráti összejövetelekre: kialakításra került egy nagy méretű fedett kiülő és kerti konyha, valamint bográcsozási lehetőség is rendelkezésre áll. Emellett egy kívülről megközelíthető tároló is helyet kapott.
A telken található továbbá egy különálló faház, amelyben áram és klíma is van, így vendégszobának, dolgozónak vagy hobbihelyiségnek is tökéletes.
A Körös-part mindössze 50 méterre található, ahol fürdésre és horgászatra is lehetőség nyílik. a környék rendkívül nyugodt és csendes, ilyen jól felszerelt nyaraló ritkán kerül eladásra ezen a részen.
Az ingatlan kiváló lehetőség lehet befektetők számára is, hiszen adottságainak és elhelyezkedésének köszönhetően vendégházként vagy apartmanként is remekül üzemeltethető. a vízpart közelsége, a különálló klimatizált faház és a teljes felszereltség vonzó lehet az egész évben érkező turisták számára.
Tájékoztatás: az ingatlanon található könnyűszerkezetes nyaraló jelenleg még nem szerepel a tulajdoni lapon. Az épület ingatlan-nyilvántartási rendezésének ügyintézését a tulajdonos vállalja.
Ha fontos Önnek a nyugalom, a természet közelsége és a kényelmes kikapcsolódás, ezt az ingatlant érdemes megnéznie!
Ide valóban csak költözni kell, és élvezni Szarvas sokszínű adottságait.
Keressen bizalommal, és nézzük meg együtt ezt a különleges nyaralót!
Tájékoztatjuk, hogy a hirdetés nem minősül a Ptk. Szerinti ajánlatnak. Kérjük, a hirdetésben szereplő adatokat és körülményeket személyesen is ellenőrizze, mert a legnagyobb odafigyelés mellett is előfordulhat a valóságtól történő eltérés! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Megfogott ez az eladó szarvasi átlagos állapotú 1 egész és 1 fél szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Szarvas oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 34 990 000 HUF és mivel az alapterülete 65 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 538 308 HUF/m2.
Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Antal Beáta összes hirdetése között, vagy akár a/az Immo1 Békéscsaba összes hirdetése között is.

