Eladó telek - Balatonszepezd (33323329)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 11 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
34 900 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Balatonszepezd
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Üdülőövezeti
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:709 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Nincs
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Csesznák Veronika
Csesznák Veronika
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Balatonszepezd, szepezdfürdői üdülőterületén, közel a parthoz,...

Balatonszepezd, szepezdfürdői üdülőterületén, közel a parthoz, strandhoz eladó ez a 709 nm-es saroktelek. Jelenleg a balatonszepezdi önkormányzat határozata miatt nem beépíthető, mivel kiköti a csatorna közmű meglétét. Ez jelenleg nem adott a községben, de a kivitelezésről már egyeztetések folynak. Így jelenleg, és 1-2 évig még csak lakókocsis, vagy sátras üdülés céljára megfelelő, de jövedelmező befektetés!
Az egyik legszebb és legnyugalmasabb utcában található, csendes és békés környéken. a terület szinte szabályos négyzet és egyáltalán nincsen lejtése, bontandó felépítmény nincsen rajta.
Jelenleg egy 10 nm-es faház áll rajta és egy fedett beálló alatt elhelyezett lakókocsi, ezen kívül egy gondozott, teljesen füvesített kerttel van dolgunk.
A faházban egy konyha és egy fürdőszoba került kialakításra, így akár már egy sátras nyaralás is könnyedén levezényelhető a területen ezen a nyáron.
A telek beépíthetősége 15% lesz. Ami 106 nm alapterületet jelent egy új ház esetében. Megengedett maximális homlokzatmagasság 6 m, maximális építménymagasság 4, 5 m ebben az övezetben.
Az építési szabályzat 60% zöldfelület meghagyását írja elő. a telekre hétvégi ház helyezhető el, akár iker megoldással is, két utcáról nyitható bejáró.
Az áram és a víz be van vezetve, a fürdőszoba és a konyha vize emésztőbe ürül.
A magas fákkal és bokrokkal kerített kertbe nincsen belátás, egy kis saját édenkertet vásárol az új tulajdonos, ahol elvonulhat a világ zajától.
A szepezdfürdői strand 300 méterre található, a vonatállomás 400 méterre, Révfülöp központ pedig gyalogosan mindössze 15 perc távolságra van.
Az ingatlan tehermentes, azonnal átruházható. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal