Eladó üzlethelyiség Eger
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | ||
| 99 000 000 HUF | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Eger
- Kategória:Üzlethelyiség
- Alkategória:Udvarban
- Alapterület:152 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Állapot:nincs megadva
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: HK

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Apartman, Eger
Heves vármegye, Eger kertvárosi részén, Lajosváros csendes utcájában egy 152m2-es családi ház eladó két apartmannal és beépíthető padlástérrel, akár több generáció együttélésére.Az ingatlan forgalomtól mentes, rendezett környezetben található. a földszinten előszoba, egy légtérben kialakított konyha-étkező-nappali valamint két önálló apartman kapott helyet, amelyek egymásból és a fő lakrészből is megközelíthetők. a ház bal oldalán 50 m2-es fedett gépkocsibeálló, jobb oldalán 19 m2-es, szerelőaknával ellátott zárt garázs található. Innen nyílik a 8, 5 m2-es pince, ahol a gáz-központi és a vegyes tüzelésű kazán kapott helyet. a terasz alatt további 4, 5 m2-es pince is rendelkezésre áll. a hátsó részen egy 24 m2-es fedett terasz és 143 m2-es gondozott udvar biztosít kellemes szabadtéri pihenést. Az egyik apartman szobából, konyhából, külön WC-ből és fürdőszobából és mosókonyhából áll, a másik egy szoba-konyhát és fürdőszobát foglal magában. Mindkettő közvetlenül a teraszról is nyitható. Az emeleten három szoba és egy fürdőszoba helyezkedik el, a padlástér pedig további bővítési lehetőséget rejt, mivel a fűtéstechnika előkészítése már adott. a fürdőszobák és konyhák járólappal, a többi helyiség pedig laminált padlóval és parkettával burkolt.
A ház 2000-ben és 2010-ben felújításon esett át: műanyag, redőnyös nyílászárók, új bejárati ajtók, felújított tető és 10 cm-es szigetelés készült. a belső burkolatok a? 80-As évek stílusjegyeit hordozzák, ami remek lehetőséget kínál arra, hogy az új tulajdonos a saját ízlésére és igényére szabva korszerűsítse az otthont.
További információért hívjon bizalommal, akár hétvégén is. Ügyfeleink számára igény esetén kedvező hitellhetőséget, megbízható ügyvédi közreműködést és irodai hátteret biztosítunk a szerződéskötéshez. Kérem, érdeklődéskor hivatkozzon az m318284 számra.
Referencia szám: m318284-ml Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

