Eladó újszerű állapotú üzlethelyiség - Gyenesdiás
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Gyenesdiás
- Kategória:Üzlethelyiség
- Alkategória:Egyéb
- Alapterület:2000 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Visontai Ferenc
+36-(70)-282-4545
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
GYENESDIÁSON 4,3 ha-os területen 2.000 m2 összes beépítettségű...
Gyenesdiáson 4, 3 ha-os területen 2. 000 m2 összes beépítettségű kemping, panzió, étterem, lakóház, wellness- és egyéb kiszolgáló egységek a kerékpárút mellett eladó. Az ingatlannak teljes infrastruktúrája van. Területén található: teniszpálya, petanque pálya, bográcsozásnak tűzrakóhely, röplabdapálya, pingpongasztal, 2 db autóparkoló, kültéri medence, szauna, masszázs, raktárak és gépészet a megfelelő helyiséggel.
A kempingben kialakított sátorhelyek 80 m2-esek, árammal ellátottak.
Az ingatlan 12 családi apartmannal és 15 igényesen kialakított szobával rendelkezik.
Gyenesdiás Zala megyei település, közvetlenül a 22. 000 Lakosú Keszthely mellett fekszik a Keszthelyi-hegység déli lankáin, a Balaton északi partján. Hévíztől, a híres gyógyfürdőtől mért távolsága kb. 8 Km. a megyeszékhelytől mért távolsága kb. 45 Km. Hévíz-Balaton Airport, nemzetközi repülőtér mindössze 15 km. Közigazgatásilag önálló, saját önkormányzata van. Állandó lakosainak száma kb. 2000 Fő. Vitorláskikötővel és nagyon jó stranddal rendelkezik. Itt működik a Balaton egyetlen hal- és bio piaca is.
2 Km-en belül 3 lovarda, 3 km-en belül erdei tornapálya és kilátó található. Itt van az ország egyik legjobb futóvad lövő pályája is.
Ár: 5, - millió eur Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Gyenesdiási újszerű állapotú üzlethelyiség? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó üzlethelyiségről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó üzlethelyiség Gyenesdiás oldal hirdetései között.
Az eladó üzlethelyiségek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Visontai Ferenc összes hirdetése között, vagy akár a/az LAKÁSKULCS - direct Ingatlan és Hiteliroda összes hirdetése között is.

