Eladó üzlethelyiség - Várpalota (38795375) - megveszLAK.hu - megveszLAK.hu
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés fotó
hirdetés fotó hirdetés fotó
hirdetés fotó hirdetés fotó
hirdetés fotó
+ 15 fotó
hirdetés fotó
+ 12 fotó
hirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
899 990 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Várpalota
  • Kategória:Üzlethelyiség
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:2745 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Elérhetőség
  • Üzenetküldés
Halász Vivien
Halász Vivien
+36-(70)-461-9476
Hirdető minősítése
hirdető nincs minősítve
Neved:
Email címed:
Telefonszámod:
Üzeneted:
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom KÜLDÉS

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Munkás szálló, apartman lakások, oktatási intézmény? Döntse el...


Munkás szálló, apartman lakások, oktatási intézmény? Döntse el ön!

Eladásra kínálok Várpalotán, a nyolcas főút közelségében egy 8711 m²-es ipartelep &, ami régen ruhagyárként funkcionált. A területen összesen öt épület található, a bejáratnál van egy kisebb, az irodaként funkcionál vizesblokk al tárgyalóval folyosóval.

3 db, belső két szintes épület hosszú távú bérleményként Van kiadva, a fő épület melyik két szárnyból áll kettő, illetve három szobás apartmanokként funkcionálnak, ezeket saját vizesblokk tartozik, az utolsó épület szintén belső két szintes, de ott mindenki csak egy szobát bérel. Ezek a szobák 20 m² esek, és 27 van belőlük. A folyosón található a közös konyha, valamint a közös zuhanyzó illetve vécé helység. Ebben a két szárnyban 18-18 lakás található. Összesen 110 fő él életvitelszerűen maa évek óta már.

Az épületeket félkörösen részben szilárd burkolatú, részben murvázott parkolókkal lettek ellátva közel 60 személygépjármű részére.
A telek D-i részén egy 600 m2 en fekvő 50kw-os naperőmű rendszer( műszaki dokumentáció 3. As melléklet, napi termelés 8as melléklet) lett kiépítve és üzembe helyezve, ami évi 68.000Kw termeléssel segíti az intézmény működését.
Ezen túl a lakók kényelmét a helyrajzi szám D-K-i sarkában fekvő 600 m2-es 6 elemes parkosított, elkerített játszótér szolgálja.
A teljes intézmény víz és csatorna közművel ellátott. Jelenleg közel 50 internet előfizetés szolgálja a teljes lakóközösség internet és televízió szolgáltatását.
Villamos áram ellátás (ipari áram) 3x250ah - on érkezik, amelyet az 50kw-os teljesítményű naperőmű egészít ki.
Mind az 1es, mind a 2es épület fűtési időszaki ellátását vegyes tüzelésű egyenként 80kw-os kazánok biztosítják.
1es épületben levő 18 lakás mindegyike hűtő-fűtő 3,5 kw-os klímaegységgel van ellátva, amelyek a lakások hűtését és fűtését is biztosítják.

Az három lakóegységül szolgáló lapos tetős épületek felső szigetelésének cseréje 2022es évben megtörtént. Az épületek háromnegyed én már műanyag nyílászáró csere történt.
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal