Eladó üzlethelyiség - Vértesszőlős (11472518)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 28 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
450 000 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Vértesszőlős
  • Kategória:Üzlethelyiség
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:1655 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Bútorozottság:Részben bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Lukácsi Illa
Lukácsi Illa
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Egyedülálló üzleti lehetőség Vértesszőlősön!

A Sikeres Ingatlaniroda kínálatában eladó Vértesszőlősön több tevékenységre alkalmas épületegyüttes. a közlekedési kapcsolatok kiválóak, az ingatlan könnyen megközelíthető, az M1-es autópálya lehajtójától kb. 1, 5 Km-re található.

A fő épület 2 részletben épült, az első ütem 2002-ben, a második 2008-ban. Alapterülete szintenként bruttó 524 nm.

A felső szint egy utcai bejáratos üzletház, előtte az ide látogatók számára elegendő parkolóhellyel.  Itt megtalálhatjuk a kulturált szórakozás és játék lehetőségét, egy 6 pályás nemzetközi szabványnak megfelelő bowling pálya, és egy étterem, bár, kávézó keretében.

Az alsó szint több részből áll. Az itt található helyiségek egy zárt, belső udvarról közelíthetőek meg. a vendégek fogadására 2 különálló rendezvényterem található, mely alkalmas kisebb-nagyobb családi, baráti összejövetelek, üzleti konferenciák, egyéb rendezvények teljes körű lebonyolítására. Ennek kiszolgálására egy modern konyha áll rendelkezésre, a hozzá tartozó előkészítő helyiségekkel, raktárakkal, a személyzet részére öltözőkkel, mosdókkal.

Ezen a szinten egy külön nyíló 40 nm-es lakás került kialakításra, mely kényelmes elhelyezést biztosíthat a személyzet számára.

A belső udvar zárt, automata kapuval nyitható. a parkosított, térkövezett udvarban 20 autó parkolása is kényelmesen megoldható. Az udvaron jelenleg egy 50 nm-es színpad van felállítva, és egy 40 nm-es nyári büfé is megtalálható, melyet rendezvények alkalmával hasznosíthat új tulajdonosa.

A belső udvaron keresztül megközelíthető egy nagy, 440 nm-es rendezvény terem, amely külön utcai bejárattal is rendelkezik. Ez az épület kifejezetten nagyobb rendezvények, esküvők, bálok, egyéb partik szervezéséhez ad tökéletes helyszínt. Akár 250 személy is kényelmesen elfér itt. a rendezvényterem italpulttal felszerelt, klimatizált, mellékhelyiségekkel rendelkezik.  

A rendezvényterem mögött, a belső udvar hátsó részén 4 db különálló faház található, melyek 25 nm-en kiszolgálják az ott tartózkodó lakók vagy vendégek kényelmét.

A rendezvény terem után, utcáról és belső udvarról is megközelíthető egy szabvány méretű műfüves, teljesen körbekerített focipálya. a focipályához 66 nm-es öltöző és szociális blokk tartozik. Nagyszerű lehetőség a tulajdonosnak akár bérbeadásra, vagy különböző futballtornák szervezéséhez.

A felépítmények 4637 nm-es telken helyezkednek el, egymástól függetlenül, de mégis összekötve. a telek közművesített, automata öntözőrendszerrel rendelkezik. a villanyóra 2x50 Amper teljesítményű, mely igény szerint tovább bővíthető. Jelenleg ez teljes mértékben kiszolgálja az épületek igényeit.

Az épületek fűtését 2 gázkazán biztosítja, padlófűtéssel és radiátoros hőleadókkal. a faházak villanyfűtéssel rendelkeznek, ezenkívül a teljes épületegyüttes klimatizált.

Az épület a helyi építési szabályzat szerint kereskedelmi, szolgáltató, gazdasági területen helyezkedik el, Gksz-2. a terület beépítési módja szerint a megengedett legnagyobb építménymagasság 5 m, a maximális beépíthetősége 25%, a minimum kialakítható telekméret 2500 nm, minimum zöldfelület 40%.  

A kereskedelmi, szolgáltató gazdasági övezetben elsősorban:

- mindenfajta, nem jelentős zavaró hatású gazdasági tevékenységi célú épület,

- a gazdasági funkciójú épületen belül a tulajdonos, a használó és a személyzet számára szolgáló legfeljebb 1 lakás,

- kereskedelmi, vendéglátó, szolgáltató funkciók létesítményei,

- egyéb irodaépület,

- közösségi, szórakoztató, kulturális rendeltetésű épületek

létesíthetők, de állattartó épületrész, építmény nem létesíthető.

Ez a különleges épületegyüttes számos üzleti tevékenységhez és rendezvényhez ideális helyszínt kínál. Tökéletes választás minden olyan vállalkozásnak és befektetőnek, aki ki akarja használni a környék igényét az ilyen típusú szolgáltatásokra.

Ha felkeltette érdeklődését ez a fantasztikus üzleti lehetőség, ne habozzon, tegye meg az első lépést a sikeres befektetés felé!

Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
Teljes körű díjmentes CSOK és hitelügyintézés nem csak a tőlünk vásárolt ingatlanokra.
Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a birtokba adásig!
Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján.
Várjuk hívását! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal