Eladó vendéglátási ingatlan - Miskolc (78939919)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Miskolc
  • Kategória:Vendéglátás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:29 m2
  • Telekterület:62 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Angyalné Molnár Szolvia
Angyalné Molnár Szolvia
+36-(30)-731-9354
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Miskolc-Görömböly, Eladó vendéglátási ingatlan - Miskolc


Megvételre kínálunk Miskolcon, Görömbölyön egy fantasztikus kis borházat pincével, mely 1988-ban épült, természetközeli helyen.
A ház 62 m2-es telken helyezkedik el, kellemes zöld környezetben, több hasonló borház szomszédságában. Falazata tégla és szilikát vegyesen, teteje cseréppel fedett. a villanyhálózat még az eredeti. a nyílászárók szintén. a ház alsó szintje 21, 86 m2, míg a felső szint 19, 44 m2. a felső szinten egy kb. 6 m2-es terasz lett kialakítva, ahol megpihenhet az ember. Az ingatlan falazata festett, aljzat simított beton. Mindkét szinten egy-egy kandalló teszi kellemesebbé a hőmérsékletet a hűvös őszi-téli estéken.
A borház alatt egy 11 m hosszú és kb. 3 M széles pincejárat található. a pince száraz, nem ázik be, nem dohos.
Amennyiben szeretne egy kellemes kis relax helyet akár befektetésnek, akár baráti összejövetelek lebonyolítására, akkor ez egy kiváló lehetőség az Ön számára.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez az egyedülálló kis gyöngyszem, hívjon MOST! ! !
Irodánk teljeskörű ügyintézéssel áll kedves ügyfelei rendelkezésére. Ügyvéd, energetikus, bankfüggetlen hitelügyintéző kollégáink várják hívását! ! ! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Miskolci vendéglátási ingatlan? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó vendéglátási ingatlanról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó vendéglátási ingatlan Miskolc oldal hirdetései között.

Az eladó vendéglátási ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Angyalné Molnár Szolvia összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal