Eladó vendéglátási ingatlan - Nagytilaj (47395986)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nagytilaj
  • Kategória:Vendéglátás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:89 m2
  • Telekterület:1018 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Májer Kinga
Májer Kinga
+36-(70)-388-5451
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Az üzleti célú ingatlanok keresése során kiemelten fontos, hog...


Az üzleti célú ingatlanok keresése során kiemelten fontos, hogy olyan helyszínt találjon, amely nemcsak a vállalkozása igényeit szolgálja ki, hanem a környék előnyeit is maximálisan kihasználja. Jelen hirdetésemben egy remek lehetőséget kínálok Önnek Vas vármegyében, Nagytilajban, ahol egy 89 m2, átlagos állapotú üzlethelység valamint további 150 m2 tégla épület rendszer várja új tulajdonosát. Az ingatlan elhelyezkedése csendes, biztonságos környezetben található, ideális választás lehet kisbolt, dohánybolt, kocsma vagy más kereskedelmi vállalkozás számára. a telek mérete 1000 négyzetméter. Az ingatlan fűtését korszerű klíma biztosítja. a helyi szabályozások szerint az ingatlan új funkciókkal is bővíthető, így Önnek lehetősége nyílik arra, hogy saját igényei szerint alakítsa ki a teret, akár kereskedelmi, szolgáltató vagy más célokra. Jelenleg nem üzemel kisbolt a településen. a település jól megközelíthető autóval, és a közeli városok könnyen elérhetők. a környék csendes, nyugodt, sok külföldi lakóssal, közössége összetartó, és a helyi vállalkozások is szívesen működnek együtt egymással.
Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, egyeztessünk egy időpontot megtekintésre. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Nagytilaji vendéglátási ingatlan? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó vendéglátási ingatlanról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó vendéglátási ingatlan Nagytilaj oldal hirdetései között.

Az eladó vendéglátási ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Májer Kinga összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Zalaegerszeg - Kossuth út összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal