Kiadó jó állapotú ház - Kismarja
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Kiadó
- Település:Kismarja
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:250 m2
- Telekterület:700 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2010
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Tar-Pásztor Tamara
+36-(30)-685-5430
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M324642
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Kiadó Ház, Kismarja, Kiadó jó állapotú ház - Kismarja
Kiadó 250 nm -es ingatlan KISAMARJÁN.
Többféle hasznosítási LEHETŐSÉGGEL
Kisamarjában, jól megközelíthető helyen kiadó egy kb. 250 Nm-es, 2010 körül épült tégla épület, nagy méretű telken. Az ingatlan korábban étteremként működött, de többféle célra is kiválóan hasznosítható, például munkásszállóként vagy vendéglátóhely üzemeltetésére.
Az épületben több vizesblokk és nagyobb helyiség található, amelyek könnyen átalakíthatók szobákká vagy egyéb funkciókra. a tulajdonos rugalmas és segítőkész, igény esetén vállalja az ingatlan átalakítását a bérlő elképzelései szerint.
A nagy teleknek köszönhetően akár 20 autó parkolása is megoldható a területen.
Főbb paraméterek:
kb. 250 Nm alapterület
tégla épület
2010 körüli építés
szigetelt
több vizesblokk
nagy parkoló
gáz és villany bevezetve
napelem rendszerre csatlakoztatható
Az ingatlan munkásszállónak, vendéglátóhelynek vagy egyéb vállalkozási célra is kiváló lehetőség.
További információért hívjon bizalommal, akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek az OTP hátterével irodánkban. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez a kiadó Kismarjai jó állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről a kiadó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább a kiadó albérlet Kismarja oldal hirdetései között.
A kiadó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tar-Pásztor Tamara összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

