Kiadó új építésű ház - Paks
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:1 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Kiadó
- Település:Paks
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:100 m2
- Telekterület:300 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2025
- Szobaszám:5
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Garázs (megvásárolható)
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Görög Zoltán
+36-(30)-517-2623
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Kiadó Családi ház, Paks, Nincs megadva, Kápolna utca, 100nm, ...
Paks, Kápolna utcában új építésű családi ház KIADÓ!
A bruttó 124 m2-es ingatlan a képeken látható új állapotában, teljesen bútorozva és gépesítve azonnal költözhető.
A földszinten egy tágas és világos amerikai konyhás nappali közvetlen terasz kapcsolattal, egy hálószoba, fürdőszoba és vendég mosdó lett kialakítva.
Az emeletem három hálószoba és egy dupla mosdós fürdőkáddal és zuhanyzóval is felszerelt fürdőszoba lett kialakítva.
A fűtést saját kondenzációs gázkazán biztosítja padlófűtés segítségével, a hűtést fali klímák segítik. a tetőtérben minden hálószoba saját klímával van felszerelve.
A hálószobák bútorzata, a bérlő igényei alapján egyedileg módosítható.
Az épület rezsije nagyon kedvező.
A kiváló elhelyezkedésnek köszönhetően sétáló távolságon belül elérhető Paks főutcája és az itt található szolgáltatások.
Parkolás, az automata kapun át megközelíthető belső udvarban lehetséges, de igény szerint különálló dupla garázs bérelhető. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez a kiadó Paksi új építésű 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről a kiadó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább a kiadó albérlet Paks oldal hirdetései között.
A kiadó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Görög Zoltán összes hirdetése között, vagy akár a/az Paksi Ingatlanhasznosító Kft. összes hirdetése között is.

