megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 hónapja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Kiadó
  • Település:Debrecen
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:54 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:8
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Bécsiné Kocsár Aliz
Bécsiné Kocsár Aliz
+36-(20)-502-2460
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Azonnal költözhető, 2 szobás, nagy loggiás lakás kiadó hosszút...


Debrecen, Viola utcai 54 m²-es, 2 szobás, nagy loggiás lakás kiadó, amely azonnal költözhető és ideális választás lehet egy megbízható, tiszta, igényes bérlő számára, aki hosszútávra tervez.
A lakás fenntartása rendkívül kedvező, hiszen gáz-cirkó fűtéssel, valamint 2 klímával rendelkezik. A klímák H tarifás órával üzemelnek, így az áramköltség is alacsonyabb, ami különösen előnyös a rezsi szempontjából.
A tulajdonos rugalmas: igény esetén új bútorokat is tud biztosítani, illetve a jelenlegi berendezésből is el tud vinni, így a lakás a leendő bérlő igényeihez igazítható.
Bérleti díj: 220.000 Ft/hó
Kaució: 2 havi bérleti díj
Ha egy jó elosztású, kedvező rezsijű, azonnal birtokba vehető otthont keresel, és fontos számodra a hosszútávú, nyugodt lakhatás, ez a lakás remek lehetőség.

A 54 m², 2-room apartment with a large loggia is available for rent on Viola Street in Debrecen. The apartment is immediately available and can be an ideal choice for a reliable, clean and responsible tenant who is planning for the long term.

The maintenance costs of the apartment are very favorable, as it has gas central heating and 2 air conditioners. The air conditioners operate with a special H-tariff electricity meter, which means lower electricity costs and is especially beneficial in terms of utility expenses.

The owner is flexible: if needed, new furniture can be provided, and some of the current furniture can also be removed, so the apartment can be adjusted to the future tenant’s needs.

Rental fee: huf 220,000/month
Deposit: 2 months’ rent

If you are looking for a well-laid-out, low-maintenance home that is immediately available, and long-term, peaceful living is important to you, this apartment is a great opportunity.
(Hivatkozási szám: m125998) Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez a kiadó debreceni jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről a kiadó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább a kiadó albérlet Debrecen oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.

A kiadó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bécsiné Kocsár Aliz összes hirdetése között, vagy akár a/az PARTNER INGATLAN összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal