Kiadó jó állapotú lakás - Dunaszentmiklós (54332926)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 21 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Kiadó
  • Település:Dunaszentmiklós
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:110 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Komfortos
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:Nincs
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Nincs
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Szabó Szilvia
Szabó Szilvia
+36-(70)-367-7636
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.
 

Ingatlan hirdetés leírása

Kiadó Tégla lakás, Dunaszentmiklós, 110nm, 200000 Ft


Dunaszentmiklós legszebb részén, festői környezetben 120nm-es, amerikai konyhás nappalis + 2 hálószobás, teljesen berendezett és felszerelt apartman hosszútávra kiadó!

A Duna Residence üdülőpark Tata városához közel fekvő csendes faluban, Dunaszentmiklóson a borairól és gyönyörű tájairól ismert neszmélyi borvidéken található.
A Gerecse csodálatos környezetében található üdülőpark a természetet, a különféle sportokat kedvelőknek, a wellness szerelmeseinek és a történelmi, kulturális emlékek iránt érdeklődőknek nyújt felejthetetlen élményt. Komárom, Tata, Tatabánya, Győr, Esztergom és a Duna-kanyar nevezetességei, látnivalói elérhető közelségben vannak. Az üdülőfalu gyorsan és könnyen megközelíthető, mind az M1-es autópályáról, mind az 1. Sz. Főútról. a komáromi ipari parktól mindössze 20 km-re fekszik, Budapest és a Balaton part egyórányi autóútra található.
A parkban jelenleg 102 db teraszosan kialakított apartman ház található. a park területén őrzött parkoló, beléptető kártyás rendszer, porta- és biztonsági szolgálat vigyáz az itt lakók zavartalan pihenésére.
A 120 nm-es apartman felszereltsége minden igényt kielégít.
Az amerikai stílusú konyhában beépített konyhabútor, mosogatógép, mikrohullámú sütő, kombigrill, szagelszívóval ellátott gázfőzőlap található. a nappaliban kényelmes ülőgarnitúra, t korlátlan vezeték nélküli internet használat várja a vendégeket. Az apartmanban két légkondicionált hálószoba minőségi ággyal, beépített szekrényekkel felszerelve, valamint fürdőszoba és 2 wc található. Az 50 nm-es teraszról gyönyörködhetnek a csodálatos panorámában vagy grillezhetnek barátaikkal kedvükre, akár csak egy kertes házban.

Az apartman hosszú távra (minumum 1 év) kiadó, azonnal költözhető!
Bérleti díj: 200. 000. - Ft/hó + rezsi
2 havi kaució szükséges.
Az ingatlan kizárólag a Dot-ing ingatlan- és hiteliroda kínálatában található és közreműködésével tekinthető meg, előzetes telefonos időpont egyeztetést követően.
Szabó Szilvia
Tel. :06 70 367 76 36 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal