Kiadó jó állapotú lakás - Győr
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Kiadó
- Település:Győr
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:80 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Tóth Bernadett
+36-(70)-389-9573
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Győr-Szabadhegyen, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában,...
Győr-Szabadhegyen, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában, 2 lakásos családi házban külön bejárattal rendelkező, i. Em-i, bruttó 90 nm , nettó 80, 12 nm alapterületű, nappali + amerikai konyhás, 2 hálószobás, frissen felújított téglalakás bútorozva és gépesítve, min. 1 Évre, nemdohányzó egyedülállónak vagy párnak kiadó.
Tagolása: előtér és lépcsőház, nappali konyhával étkezővel, szoba, szoba, fürdőszoba wc-vel, éléskamra
A rendkívül tágas és világos lakás felújítása a közelmúltban fejeződött be. Fűtését és meleg víz ellátását gázkazán biztosítja, a hőleadók radiátorok. Fa nyílászárók kerültek beépítésre, a két hálószobán a parkosított kertre néző francia erkélyajtókkal. a tölgyfa frontokkal ellátott konyhabútor villanytűzhellyel és sütővel felszerelt. a fürdőszobában új mosógép rendelkezésre áll. a szobákba parketta, a többi helyiségbe kerámia burkolat került. a tárolást az egyik szobában lévő nagy méretű gardróbszekrény segíti. a falak frissen festettek, a mennyezet lambériával burkolt.
A lakás tájolása ideális, napos, világos. a lakóház csendes, a földszinti lakást 1 fő lakja. Az utca családi házakkal beépített, jó lakóközösség jellemzi. a parkolás közterületen ingyenesen megoldott.
A lakásban a dohányzás és háziállat tartása nem megengedett.
Infrastruktúrája kiváló: buszmegálló, bolt, patika, Pláza, pékség pár perc alatt elérhető, az m1 autópálya felhajtó és az Ipari Park gyorsan megközelíthető.
Bérleti díj: 230. 000, - Ft/hó + rezsi, 2 havi kaució. (Hiv. Szám: 6032. ) (Hiv. Szám: 6032) Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez a kiadó Győri jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről a kiadó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább a kiadó albérlet Győr oldal hirdetései között.
A kiadó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tóth Bernadett összes hirdetése között, vagy akár a/az Panoráma ingatlan Győr összes hirdetése között is.

