Kiadó felújított lakás - Kaposvár
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:22 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Kiadó
- Település:Kaposvár
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:108 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Zsobrák Zita
+36-(30)-328-5889
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Kaposváron, a kedvelt Donneri városrészben kínálok bérletre eg...
Kaposváron, a kedvelt Donneri városrészben kínálok bérletre egy felújított, két lakásra osztott családi házban található, 108 m² nettó lakóterületű, hangulatos lakást.
A belső kétszintes ingatlan ideális választás lehet nagyobb családnak, összeköltözőknek, vagy akár azoknak, akik szeretik a tágasabb tereket, és nem szeretnének egy átlagos, sablonos lakás keretei közé szorulni.
A családi ház két külön lakrészre lett osztva, jelenleg mindkettő kiadó, így akár egymáshoz közel költöző családtagoknak, barátoknak is remek lehetőség lehet.
A nagyobb lakrészben 3 tágas szoba, amerikai konyhás nappali, fürdőszoba, valamint két külön mellékhelyiség is kialakításra került.
A fűtésről elektromos kazán gondoskodik, a parkolás pedig kényelmesen, a ház előtt megoldható.
A lakáshoz tartozik egy terasz is, mely remek életteret biztosít egy reggeli kávéhoz, esti beszélgetéshez vagy csak egy kis levegőzéshez, ami pont elég ahhoz, hogy ne csak lakásnak, hanem otthonnak érezzék a bent élők.
Beköltözés feltétele: közjegyzői okiratba foglalt szerződés, valamint 1 havi bérleti díj és 2 havi kaució megfizetése.
Amennyiben egy tágas, frissen kialakított, családias hangulatú otthont keres Kaposvár Donner városrészében, ezt a lakást érdemes személyesen is megnéznie. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez a kiadó Kaposvári felújított 4 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről a kiadó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább a kiadó albérlet Kaposvár oldal hirdetései között.
A kiadó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Zsobrák Zita összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

