Hirdető összes ingatlan hirdetése (37 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 37 db
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (49524759)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jász-Nagykun Szolnok vármegye területén, Rákóczifalván kínálunk eladásra egy 63 m²-es, folyamatosan karbantartott családi házat...
24 500 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94587382)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye területén, Kecskemét kedvelt Műkertváros részén eladó egy 56 m²-es, első emeleti, tégla építésű lakás sajá...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (34743295)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok vármegye területén, Szolnok kedvelt, csendes kertvárosi részén, Pletykafaluban eladó egy egyedi adottságok...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (32957656)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 4216 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye területén, Nagykőrös Temetőhegy zártkerti részén eladó egy 2005-ben épült, 95 m2 hasznos nettó alapterületű, szab...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (21471579)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye területén, Nagykőrös kedvelt, csendes kertvárosi részén (Alszegi városrész) eladó egy 535 m²-es, gondosan parkosí...
52 900 000 HUF
551 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (35845435)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykőrösi 80 nm-es polgári lakás saját udvarral és pincével eladó Pest vármegye területén, Nagykőrös központjában eladó egy ve...
50 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (58184451)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 3
Eladó 95 nm-es családi ház Pest vármegye területén, Nagykőrösön az Alszegi városrészen. Emlékszik még a nagyszülők udvarán lév...
45 500 000 HUF
478 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (45173785)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécskei Luxus Nyaraló – Teljes-körűen felújított modern elegancia Kizárólag az OTP Ingatlanpont portfóliójában kínáljuk e...
52 000 000 HUF
838 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti hétvégi ház hirdetés (13397231)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 3
Exkluzív, napelemes okosotthon eladó a Vadkerti-tó közvetlen közelében Bács-Kiskun vármegye egyik legkedveltebb üdülőhelyén kín...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (66954732)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Ahol a nagy család is kényelmesen elfér – nyaraló a TISZA-PARTNÁL Emlékszik a közös családi nyaralásokra, ahol mindenki együtt ...
49 990 000 HUF
438 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri hétvégi ház hirdetés (94657929)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 22231 m2
Szobaszám: 6
Élménybirtok, ahol a vidéki stílus és a korlátlan lehetőségek találkoznak Helyszín: Pest vármegye, Kocsér. a nyugalom szigete,...
79 900 000 HUF
313 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (59249478)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Szolnokon a Széchenyi lakótelepen 54 m2 hasznos alapterületű hetedik emeleti erkélyes ...
36 900 000 HUF
683 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (73759746)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Szolnok Szandaszőlős városrészén eladó egy kialakítás alatt álló lakóparkban, egy telj...
69 000 000 HUF
690 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (83842549)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Szolnok Széchenyi városrészén eladó egy 111 nm-es, 3 szobás, igényesen felújított csal...
67 900 000 HUF
611 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (33374915)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécskén eladó egy teljeskörűen felújított, 59, 5 nm-es kétszintes nyaraló. Az ingatlan 1...
53 000 000 HUF
898 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (55382448)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén Tiszakécske-Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 23, 5 nm hasznos alapterületű ingatla...
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (58654172)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Cserkeszőlő központjában, a gyógyfürdőtől mindössze 200 méterre, eladó egy harmadik em...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (35353874)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1727 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécske-Kerekdomb városrészben eladó egy 54, 7 nm-es felújítás alatt álló parasztház. Az i...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (38481351)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Cserkeszőlő csendes utcájában, rendezett környezetben eladó egy 73 nm-es, vegyes falaz...
19 000 000 HUF
260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyársapáti családi ház hirdetés (97146437)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye területén, Nyársapát központjának közelében eladó egy 3 szobás, 70nm-es családi ház 1114 nm-es telken. Műszaki t...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Kecskemét Nagykőrösi utca 13 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal