Hirdető összes ingatlan hirdetése (20 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 db
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (14934812)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Kétgenerációs ikerház eladó Hajdúsámson csendes utcájában! Hajdúsámson nyugodt, csendes utcájában eladó egy 523 m2-es telken f...
79 999 000 HUF
571 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (87747723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen szívében, a Széchényi utcán eladó egy 47 m? -Es, 1. emeleti lakás, ahol minden egy karnyújtásnyira van: főtér, üzletek...
64 990 000 HUF
1 382 765 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (29457444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Dobozi lakótelep legkedveltebb részén, a Műszaki Egyetemtől 7 perc sétára, eladó egy 55 m2-es, 2 szobás teljesen...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44594732)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 1
Hajdú-Bihar megye, Debrecen, 80 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a Biczó István kertben a Diószegi úttól autóval mindössze ...
36 500 000 HUF
456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53537343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Debrecen, a közkedvelt városrészén a Csapókertben! Csendes, családias utcában kínálunk megvételre egy moder...
104 900 000 HUF
504 326 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (98936598)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, tégláskertben eladó egy 2 szobás családi ház, felújított állapotban. A főépület 2 szoba, gardrób, előszoba és egy fü...
79 000 000 HUF
1 128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (67243589)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Debrecenben, a közkedvelt Bellegelőkert városrészben egy 962 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkező telek! A telken víz,...
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28559773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen-Nagyerdőalja, városrészen Eladó egy kitűnő állapotú, 68 nm-es, 2. emeleti lakás, nagy terasszal, illetve nagy méretű k...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (33729683)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2247 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 2247 nm-es építési telek Debrecenben, a Basahalom utcában, csendes, mégis jól megközelíthető környezetben. a telek 30...
69 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (95678923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában! Három különnyíló szobás, frissen felújított lakás eladó a Darabos utcán! ...
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (73228884)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1772 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Debrecen- Felsőjózsa, Eladó egy nettó 110 nm-es önálló családi ház, 1772 nm-es telken. Az ingatlan jelenlegi állapotát tekint...
94 900 000 HUF
862 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (84912229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen, Pércsikertben eladó, 158 m2, 4 szobás, újépítésű családiház. A ház jól átgondolt tervezés eredménye, minőségi anyago...
139 000 000 HUF
908 496 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (88735444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó exkluzív lakás Debrecen belvárosában? Kossuth utca! Kivételes lehetőség Debrecen szívében! Eladásra kínálunk egy telje...
99 900 000 HUF
1 161 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (87736389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben házrész, Eladó! A Szabó Kálmán utcától, pár perc sétára eladó egy tégla építésű, 35 m2-es házrész. Az ingatlan ...
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41237343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen - Nagyerdő közelében, 72 nm-es, erkélyes, pincével rendelkező lakás Debrecen egyik legkedveltebb városrés...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28376739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen i. kerület főutcájában egy 74m2-es, 1. emeleti, nagy polgári lakás belső kert résszel, gyönyörű lépcsővel, lengő...
78 000 000 HUF
1 054 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (33448331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, Kishegyesi úton kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 78 nm-es, erkélyes, felújított állapotú, panel lak...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (54282921)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (67378795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar megye, Debrecen, 56 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a Méhész-kertben található, 822 nm telek tartozik hozzá. A...
15 990 000 HUF
285 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (25747634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen belvárosában, a Csapó utca közelében eladó egy 39 nm-es, tégla építésű, felújítandó házrész. Az ingatlan egy 464 nm te...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Debrecen Kürtös utca 8 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal