Hirdető összes ingatlan hirdetése (61 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 61 db
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (77273383)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 3
Eladó Albertirsán egy 1957-ben épült, földszintes családi ház. Az ingatlan 2025-ben felújításon esett át. Az épülethez tartozik...
75 000 000 HUF
852 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (36495914)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Albertirsán, kiváló infrastruktúrával rendelkező, kedvelt részen kínálunk megvételre egy 719 m2-es, összközműves telken elhelye...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (49142366)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Kiemelkedő ajánlat - 3 külön lakrész 1 épületben - egyedi lehetőség Cegléd szívében! *** Pest vármegye, Cegléd belvárosába...
44 900 000 HUF
575 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (16258364)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Cegléd központjának közelében, csendes utcában eladó egy kétszintes, 153 m2-es 4+1 félszobás családi ház. a telek mérete 516 m2...
74 900 000 HUF
489 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (74377243)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 3
*** Egy otthon, ahol minden nap egy kicsit szebb! *** Pest vármegye, Cegléd Úrinegyed városrészén hangulatos családi ház - 99 ...
59 900 000 HUF
605 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (45272944)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 426 m2
Telekterület: 2669 m2
Szobaszám: 7
Walla József, az iparosból nagypolgárrá emelkedett mozaiklap és cementgyáros jóvoltából öt épülettel gazdagodott Törökbálint az...
1 750 000 EUR
1 474 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói családi ház hirdetés (44483799)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (46473434)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Cegléden, csendes környezetben eladó egy 74 m2 családi ház egy 406 m2-es telken! Az ingatlan vegyes falazatú, elrendezése prakt...
49 500 000 HUF
668 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (79947757)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Világos, tágas, központi - Családi ház eladó Jászfényszaru szívében! Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik legdinamikusabban fe...
49 500 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (11637935)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 206 nm-es hasznos alapterületű, tégla falazatú családi háza...
85 000 000 HUF
412 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (52347224)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két lakásos házrész eladó Cegléd frekventált részén. a két 48 m2-es lakás kívánság szerint egybe nyitható vagy külön lakóegység...
34 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zaránki családi ház hirdetés (35297494)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2848 m2
Szobaszám: 5
Családi ház eladó Zaránk községben nagy telek, nyugodt környezet, jó elhelyezkedés! Heves vármegyében Zaránk községben, eladó ...
19 900 000 HUF
193 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (47921377)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Farmos, Ceglédtől közúton 23 km, Nagykátától 12 km, Budapesttől 82 km távolságra található. Farmos település köz...
36 900 000 HUF
292 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (39542343)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség Cegléd egyik legkedveltebb részén, többgenerációs családi ház vállalkozási potenciállal Cegléd frekventált...
110 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (35455974)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1213 m2
Szobaszám: 3
Albertirsán, Pest vármegyében eladó ház, újszerű, 2024-ben épült, 180, 7 négyzetméter alapterületű, egyszintes családi ház elad...
165 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (46517483)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegyében, Nagykőrös központi részén, kiváló megközelíthetőséggel eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, 350 m2-nyi t...
24 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (42923777)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 3082 m2
Szobaszám: 2
Albertirsán, csendes, aszfaltozott utcában kihagyhatatlan lehetőség várja új tulajdonosát! Eladó egy 3082 m2-es, összközműves,...
39 500 000 HUF
481 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei tégla lakás hirdetés (69324334)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó a tisza-tó közelében, kiskörén! Eladásra kínálok Heves vármegyében, Kiskörén, a Tisza II. Lakótelepen ...
27 900 000 HUF
457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (25535476)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Eladó két különálló családi ház Albertirsán, a vasútállomás közelében. Pest megyében, Budapest Nyugati pályaudvartól 50 percr...
72 900 000 HUF
492 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (45592242)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászapáti, 180 nm alapterületű, 5 szobás, tágas, emeletes családi ház eladó. Az ingatlan a Tölgy...
34 900 000 HUF
193 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal