Hirdető összes ingatlan hirdetése (57 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 57 db
Eladó Sajógalgóci családi ház hirdetés (59724917)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1461 m2
Szobaszám: 3
Sajógalgócon, Kazincbarcikától kb. 10 Km távolságra, központi részen, zöldövezeti környezetben eladó egy jó állapotú, 140 nm-es...
45 900 000 HUF
327 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (19122543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető családi ház! Eladó Szolnok frekventált részén, Pletykafaluban egy teljes körűen felújított 72, 9 m2-es 3 szo...
65 000 000 HUF
902 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (27541742)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 390 nm-es telken lévő 74, 5 nm-es vályog szerkezetű beton a...
31 500 000 HUF
425 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (22134937)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1498 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában elérhető! Eladó Jászapátin egy 3 és fél szobás, 92,...
11 990 000 HUF
130 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (59948438)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 2
Jászapátin központhoz közel egy 728 nm-es telken, 64, 9 nm-es tégla szerkezetű összkomfortos családi ház eladó. Az ingatlanba...
15 900 000 HUF
248 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (97962252)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 477 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 477 nm-es telken egy 159 nm-es családi ház eladó! a há...
42 500 000 HUF
267 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (53667133)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 8999 m2
Szobaszám: 2
Jászberénytől 3 percre, külterületen 8990 m2-es telken eladó egy 115, 4 nm -es, terasszal rendelkező, Porotherm p30 n+f tégla f...
79 900 000 HUF
694 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfelsőszentgyörgyi családi ház hirdetés (38844788)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 868 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye Jászfelsőszentgyörgy településen megvételre kínálunk egy 97 nm-es családi házat, 868 nm-es telken...
21 500 000 HUF
233 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (84273769)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok vármegyében Jászkisér városában, 910 nm-es telken lévő 89 nm lakóterületű családi ház. Az ingatlan szerkez...
13 200 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (43565639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun Szolnok vármegyében Jászkisér városában, 550 nm-es telken lévő 56, 1 nm lakóterületű családi ház. Az ingatlan sze...
12 500 000 HUF
223 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (19854564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2036 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegyében, Tápiógyörgye csendes átmenő forgalomtól mentes utcájában eladó egy 60, 1 m2-es családi ház 2036 nm-es telken....
29 490 000 HUF
491 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (94476617)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 103, 9 nm-es hasznos alapterületű tégla építésű családi ház...
48 600 000 HUF
471 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (44437635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 3
Eladó gyönyörű exkluzív, gépesített-bútorozott családi ház Hevesen! ! ! Heves városa a Mátra és az Alföld találkozásánál helyez...
89 000 000 HUF
847 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (64438752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászapáti, 180 nm alapterületű, 5 szobás, tágas, emeletes családi ház eladó. Az ingatlan a Tölgy...
34 900 000 HUF
193 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (74483473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 4
Heves megye, Karácsond. Gyöngyöstől 10 km-re a Mátra lábánál, a falu legjobb utcájában, , központhoz közel, tégla falazatú stab...
38 000 000 HUF
380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (57653323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Tura településen, modern, új építésű családi ház eladó, 86 m2-es alapterülettel, 1118 m2 telekkel. Eladásra kín...
52 200 000 HUF
606 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tanya hirdetés (74132264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Pórteleken egy 80, 4 nm-es hasznos alapterületű vegyes falazatú ingatlant, am...
32 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (68585435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy földszintes új építésű 85 nm-es kertkapcsolatos ikerház e...
75 000 000 HUF
882 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (74299623)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1813 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 1813 nm-es telken egy 108, 5 nm-es családi ház eladó! ...
108 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (54254856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1526 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapátin kínálunk megvételre egy összkomfortos, kétszintes, 92 m2-es családi házat, amely k...
23 490 000 HUF
255 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal